Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, aki úgy...

Van itt olyan anyuka, aki úgy vállalta be a 2. vagy többedik gyerekét, hogy már nem volt teljesen rendben a házassága?

Figyelt kérdés
Megbántátok?
2012. ápr. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mertem bevállalni és bár nehéz volt,de egyedül meghoztam a döntést.Tudom,nem ezt kérdezted...

Csúnya vagy nem csúnya ilyet írni,de nem bántam meg.Persze ha lenne még egy gyerekem és ránéznék,nem tudnám azt mondani,hogy megbántam.A kisfiam az életem,és nincs az a kincs amiért odaadnám,ezért nyilván,hogy a második és a harmadik is ugyan ilyen lenne számomra.Inkább úgy fogalmaznék,hogy azt bánom,hogy a kisfiamnak nem választottam jobb apukát:S

2012. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xStefix ***** válasza:

Mondjuk a krízisen már túl voltunk akkor, de azért az emlékeinkben még ott volt a korábbi nehéz időszak.

Nem bántam/tuk meg, mert szerencsére azóta is jól alakulnak a dolgaink, sőt, egyre jobban várjuk a kicsit. :)

2012. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A baratnom.... Szult meg egy gyereket. MAjd ket kislany utan ugy gondolta, ha osszejonne egy kisfiu, akkor megoldodna minden a ferjevel.

HAt ennyi esze van. Most van 3 kis gyereke, ot veri a ferje ketnaponta, a 3 gyerek meg ezt latja.

2012. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsővel voltam így,hogy több mint 1 év sikertelen próbálkozás után,meddőségi kivizsgálások után,megromlott kapcsolatunban maradtam véletlenűl terhes.Nem is gondoltam volna,hiszen eddig sehogyse sikerült és az ovuláción is túl voltam 2 nappal.A párom már szaladgált másik nőcik után,alig járt haza.

Megtartottam a babát és most boldogan várjuk a következőt.

Imádja a kisfiát!A következő baba pedig egyből összejött ahogy Ő úgy döntött h jöhet.2 éves a nagy.

2012. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!