Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor írassam oviba?

Mikor írassam oviba?

Figyelt kérdés

Nos a lányom jövő januárban lesz 3 éves.A mai napig nem vagyok tisztában azzal,hogy konkrétan mikor kötelező 3 éves kortól az ovi.(Remélem azért tényleg 2014-ben!)

Ha nem kötelező már most,akkor elég ha jövő tavasszal iratom be,hogy 2013 szeptemberébe kezdhesse?Van egy kicsi fiam is,ezért ha nem kötelező most az oviba íratás,akkor amúgy se vennék fel,nem?

Fiamat már 2014 tavaszán be kell iratnom,mert szeptemberbe tölti 2014 szeptemberébe tölti a 3-at és neki már tuti kötelező lesz.



2012. ápr. 16. 08:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Emiatt viszem a gyerkőcöt baba-mama klubba,játszótérre.Lassan a kistesó is szaladni fog,így már együtt fognak játszani!Persze az óvoda más és előbb utóbb minden gyerkőcnek szüksége van rá,de szerintem megoldható a gyerkőc lefoglalása,a gyerekek iránti igénye :)
2012. ápr. 18. 08:47
 12/13 anonim ***** válasza:

baba-mama klub 3 évig van, játszótér üres, 1,5-2,5 évesek vannak max. azokkal nem játszik, nem tud, ahogy az 1 éves hugával sem. Egyik épít, másik rombol.

De majd meglátod. Nem győzködni akarlak.

2012. ápr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére a lányom és a fiam között kicsi a korkülönbség,így tudnak együtt játszani.A baba-mama klubba addig viszem,amíg akarom,legalábbis nálunk így van.

Sok kisgyerekes ismerősöm van,így összeeresztjük a lurkókat,hogy játszanak.

Én sem akarlak meggyőzni,hisz nem vagyunk egyformák.Én jobban szeretem,ha a gyerkőc nem megy túl korán oviba.Lesz még ideje bőven közösségben lennie. :)

2012. ápr. 18. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!