Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ugyanabba az oviba irassam-e...

Ugyanabba az oviba irassam-e be a két gyerekemet?

Figyelt kérdés
fiam és a lányom között másfél év van. fiam már ovis,lányom ősztől. fiam nagyon elnyomja,és féltékeny is,mindkettő nyugisabb ha külön van,de azért szeretik egymást. viszon harc is van. önbizalmuknak jót tenne ha külön oviban lennének? nem lennének egy csoportban,de a folyosón,udvaron mindig összetalálkoznának,és az ügyeletei szobában is
2012. jan. 2. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
én egy oviba fogom járatni őket, idén még csak a fiam jár, jövőre a lányom is. Egy oviba mennek, de más csoportba. Az udvaron hogy találkoznak és reggel délután együtt mennek-jönnek, szerintem az biztonságot ad nekik. Másrészt nem lesznek egy csoportba hogy egymás agyára menjenek:) Tudom miről beszélsz, nálunk is megy a rivalizálás , külön külön meg mindkettő egy angyal.
2012. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet másik csoportba?

A saját életedet leegyszerűsítenéd vele, mintha külön épületbe, más utcába mászkálsz.

2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy oviba járasd de külön csoportba, így mindkettejüknek meglesznek a saját barátaik, akikkel el lesznek foglalva akkor is ha össze lesznek vonva a csoportok, vagy a tesók más módon "összekerülnek".

Nálunk nincs rivalizálás köztük, bár nagyobb a korkülönbség is, 3 év. Én nemhogy egy oviba, de vegyes csoportba is fogom iratni őket, így a kishugi biztonságban fogja érezni magát, a nagy bátty pedig védelmezheti, hiszen tudja már mi a dörgés az oviban. :)

2012. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írasd őket egy oviba.Hidd el ha fogják is egymást látni az udvaron, nem fognak egymással foglalkozni.

A saját barátaival lesznek elfoglalva.

2012. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!:)
2012. jan. 3. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!