Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam mostanában felfedezte,...

Kisfiam mostanában felfedezte, hogy ha játszadozik a fütyijével az neki jó. Kell attől tartanom, hogy mindenapossá válik vagy előbb utóbb kimarad ez is mind sok más újdonság?

Figyelt kérdés

4 éves, most már többször csinálta minden délben elalvás előtt és félek nehogy megszokássá váljon.

Ráadásul ciki lenne ha az oviban is elalvás előtt elmatatna magával. erről még nem beszéltem az óvónénikkel, lehet már ők is észrevették.


2012. ápr. 20. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem maximum azt beszéld meg vele, hogy úgy csinálja, hogy más számára észrevehetetlen legyen. nem fog rászokni, nyugi.
2012. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez termeszetes, sok hasonlo szitualciorol lehet hallani... Beszelj vele, magyarazd el, hogy o megertse, de vigyazz, nehogy olyat mondj, hogy az a kesobbiekre is kihasson!
2012. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a világ legtermészetesebb dolga. Kinövi- de ha mégsem, mi történik? Amikor kicsi voltál, biztosan te is felfedezted a tested.
2012. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 3éves fiam is észrevette a kukacát.

Egyik nap mesét néztünk nassoltunk, felugrik az ágyon, gatya le, naci le és felállította a kukacát, csillogó szemmel közölte nagy, pár mpig még birizgálta, és szépen felöltözött.

Próbálom mondani neki, ha kukacozni akar azt az ágyában, egyenlőre süket rá.

2012. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves fiam már egy ideje játszadozik a kukaccal. Mindig mondja, hogy Ácsi a kuki (azaz áll a kukaca). Mivel ő gatya nélkül alszik, elért mindig megtalálja alvás előtt. Majd leszokik róla, most tetszik neki.
2012. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Húha ezt akkor elszúrom? Én meg rászóltam a négyévesemre, hogy szálljon ki a gatyájából, ne fogdossa kukacot. De 1-2 alkalom volt alvás előtt azóta nem láttam hogy fogdosná. Elrémisztettem? Nem akartam!
2012. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az utolso: a kesobbiekben ilyen okbol lehet problema az szexben, pl korai magomles, erekcio hianya. Ha legkozelebb eszreveszed, mond neki el, hogy ezt egyedul tegye, mikor senki sincs bent
2012. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De most még menthető? Gondolom még most kezdődik mert a fürdőkádban játszott vele, ráhagytam, sőt kértem jól mossa meg. Bocs az offért!
2012. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, és hozzá tartozik a normális szexuális fejlődéshez! A kislányok meg a puncijukat fogdossák. Azt beszéld meg vele, hogy csak akkor fogdossa a fütyijét, ha egyedül van, mert az csak rá tartozik, és senki másra!
2012. ápr. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató hozzászólásaitokat.
2012. ápr. 30. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!