Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ennyire sokat jelenthetnek a...

Ennyire sokat jelenthetnek a megszokások, vagycsak a véletlen műve az egséz?

Figyelt kérdés

a napokban írtam ki kérdést, hogy már nem birom,mennyire nem jól alszik éjszaka a lányom, és közben elkezdtem figyelni hogy mi változott meg,mit csinálunk másképp,amikor rosszul alszik. És tegnap leesett,hogy a tejet,mindig a szobájában lévő kanapén itta meg úgy raktam bele a kiságyba. Nemrég kapott leesésgátlós ágyat és van amikor automatikusan odamegy,ott issza meg a tejt, és ilyenkor katasztrófa az éjszaka. Tegnap kanapé. és úgy raktam át a saját ágyába,és egész éjszaka aludt,mint a bunda.


Lehet összefüggés,vagy csak én akarom már mindenben a megoldást látni???17 hónapos


2012. ápr. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony!! Én is észre vettem hogy olyan pici apróságok számítanak a kisebbik gyereknél amire én nem is gondolok!
2012. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisgyermek életében nagyon fontosak a megszokások. Még a 3 éves kisfiam is ragaszkodik a megszokott dolgokhoz.
2012. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekem is olyan, mint egy zsémbes öregember. Csak úgy jó, ahogy ő azt megszokta, pedig már 2,5 éves. Majd akkor kicsit jobb lesz, ha már el tudja mondani, mit akar. :) Addig kitartás! :)
2012. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen, pedig már négy éves, de mindennek úgy kell lennie, ahogy ő megszokta, különben nem lehet vele bírni. Jó, ilyen dolgok már nincsenek nála, de nem szereti, ha borul a megszokott rend :)
2012. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk meg akármilyen fáradt napközbe nem hajlandó aludni. csak ebéd és az esti tejecske megivása után
2012. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!