Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit alszik napközben a...

Mennyit alszik napközben a kb.15 hós gyereketek? És hol? És hogyan?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 14 hónapos.Nekem csakis az ágyikójában tud jókat aludni.Van amikor 20 percet és van amikor 1,5 órát alszik egyszerre.

Ő délelött és délután is alszik.

2009. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

15 honapos a fiam. 2 hónapja már csak délután alszik. Reggel 7-fél 8 korul kel, délben fél 1- 1 korul fektetem le, ilyenkor alszik 2-2,5 orát.

Egyéves korátol nem kiságyban alszik, hanem saját ágya van, ott alszik délben is, éjjel is. ebéd utánra annyira elfárad, hogy általában probléma nélkul bealszik, pár perc alatt. Sajnos gyakran 1 óra alvás után felsír, aztán ha megnyugszik, alszik tovább. nem tudom, mi lehet ez a rossz szokás..

2009. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
utolso vagyok: csak ágyban alszik a fiam, azota hogy ulni tud, a kocsiban egyáltalán nem akar, ugyhogy alvásidore mindig haza kell érnunk.
2009. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam ált 11-13 órakor alszik el a nappaliban játék tévézés után. 1-3 órát szokott aludni.
2009. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos lányom kb.: 11- 14 ig alszik a saját szobájában a saját ágyikójában.
2009. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
az én 14 hós lányom is így alszik, mint az előttem író anyuka írta, kb 11.től-14.ig. 7-8kor ébred reggel és 8-9 körül alszik el este.
2009. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1-1,5 órát alszik napközben, azt is egyben, kora délután. Sajnos többet nem hajlandó aludni, pedig jó lenne, mert rettenetesen eleven és rosszcsont kissrác, úgyhogy nekem is jó lenne néha 2 órahossza szabadság. Csak cicin hajlandó elaludni.
2009. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsónak írom, hogy az enyém is rosszcsont, elven, és ő is csak egyet alszik kora délután. De van, hogy 3 órát is végigszunyál. :) Ő a konyhában babakocsiban alszik napközben, és már lelóg a lába, de csak este hajlandó cicin aludni, napközben el kell tologatnom, és nem tudom hogyan szoktassam le a kocsiról. Nappal cicin csak kikacag. :)
2009. jún. 22. 11:48
 9/9 anonim válasza:
az enyem 14 és fél hónapos. ő most áll át arra, hogy reggel 8 körül ébred, pörög 1 - fél2ig, es alszik majd 3 órát de kizárólag az ágyában. de ott alszik nálunk születése óta. a miénk is felsir, de legtöbbször visszaalszik. este pedig fél10 körül van alvas.
2009. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!