Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Richter (Siesta) vagy Elefante...

Richter (Siesta) vagy Elefanten? Melyik tartja jobban a lábat?

Figyelt kérdés
26 hónapos a lányom.
2012. ápr. 23. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld rá. Egyik anyuka erre esküszik, másik arra. Mert minden baba lába más. Nekünk az Elefanten nem jó, mert kisfiamnak magas a rüsztje, nem megy a lábára. A Siesta tökéletes neki.


Ráadod a boltban a lábára és figyeled, melyikben megy otthonosabban, ugyanakkor stabilabban. Ha idegen mondja meg, neki melyik volt jó, az még lehet, hogy neked nem a jobb választás, mert a te kislányod lábának más az igénye.

2012. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krisztivan ***** válasza:
Mindenképp próbáld fel a lábára.Fiamnak a salus vált be pedig annak kimondottan kemény a talpa,és mégis abban járt magabiztosan.De pl.annak is van két féle fazon és most a második vásárlásnál már a másikban volt csak hajlandó menni a fiam.Szóval próba:-))
2012. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik se Salus vagy Szamost tudnám ajánlani.
2012. ápr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Salus
2012. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ELEFANTEN! A Richter a Siesta silányabb változata! Többen panaszkodnak rá, hogy nem sokat bír! Én az Elefantenre és a Salusra esküszök! Az Asso sem jó!
2012. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en neztem a Salus-t mikor otthon voltam, de nekem tul magasnak tunk a bokaja es a kislanyom azt nem venne fel. Masreszt minalunk nyaron gyakori a 40 fok folotti homerseklet ahhoz a salus szandal sem jo, mert tul magas a bokaja.

bar olvastam jokat es rosszakat is a seiestarol mi azt hasznalunk, es a kislanyom jol megy benne nem ludtalpas, es nem all befele a laba, pedig kezdetekben ugy allt, apukajatol orokolte meg a nagyitol apai agaon. ott az egesz csaladnak befele allo bokaja van.

2012. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!