Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány cm és kg 20 hónapos...

Hány cm és kg 20 hónapos fiad? Már beszél valamit? Eszik egyedül?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
2010 szeptemberi a fiam.Konkretan hany cm azt nem tudom, 86-92-es ruhakat hord, 10,4 kg( eleg vekonyka).Enni eszik egyedül, persze nem tisztan, de türelmesen lapatol.Ö ketnyelvü...eleg sok szot hasznal, bar van amire csak következtetni tudok, hogy mit is akar(keveri a kettöt)
2012. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krisztivan ***** válasza:
2010 szeptemberi a fiam:-)).Kb.85 cm és kb.12 kg.Nem használja a szép magyar nyelvet de ettől független mindent képes megmagyarázni.Öltözik,vetkőzik és eszik is egyedül,de természetesen a tökéletestől még messze van.DDD.
2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86cm és 10.6 kg nem egy óriási de mi magasak vagyunk gondolom majd később lesz nagyobb.eszik egyedül még elég malac ,pohárból iszik egyedül ez nagyon szépen megy neki.sok szót mond és kétszavas mondatokat.
2012. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

84 cm, 10 kg, kicsit vékony.

Villával szépen eszik, pohárból egyedül iszik, a kanalazás még nem megy igazán jól.

Elég sok szót mond már teljes egészében, + első szótagokat, pár napja szókapcsolatokat is használ.

A tiéd?

2012. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82-83 cm, 12 kg. Háp, vau, baba, Ppá (apa), Tádé (Mazsola és Tádéból) és cuppog ha halacskát lát a repertoárja. Tud enni egyedül kanállal, villával is. Ha akar :)
2012. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010 augusztusi! 97 cm 17 kg (eleve 4670 grammal es 60 cm-rel szuletett) magas kisfiu, nem kover egyaltalan, kb 3 evesnek nez ki! amiket mond :anya, apa, baba, mama, papa, pápá,cica, pipi, nyam nyam, papir, nem, ezek kozul persze sokat nem tokeletesen ejt ki, allandoan magyaraz az o kis baba nyelven. enni egyedul eszik , persze azert meg nem tokeletesen.most a baba villaval gyakorol
2012. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kicsi az én kisfiam sem. 87 cm és 12150 g volt kedden. Az evés nagyon jól megy neki, kivéve a levest, amire a szájához ér a kanál, kifolyik az összes. De a kenyeret, zsmlét szépen megeszi egyedül, csak figyelni kell. Beszéde most indulgat. Eddig csak annyit mondott, hogy mama és nya (anya), ba (apa), vava, brumbá (kombájn), vá (vág). Most kezdi kimondani azokat, amiket mondunk neki. Pl. 2 napja mondja, hogy bibi (sebre), tütü, Dodo (egy ismerős), és rengeteg dolognak mondja az első 2 betűjét. Tehát úgy látom, hogy most kezdi komolyabban. Nagyon ügyes, mert akár fél napig is elvan pelus nélkül és morzsolja a kukiját, ha pisilnia kell. Jövőhéten viszem urológiára, hogy csinálják meg neki a kukiját. Ti fiatoknak hátra lehet húzni a bőrt teljesen?
2012. ápr. 27. 06:06
 8/8 anonim ***** válasza:
utolso vagyok!megmondom oszinten hogy en eddig nem huzogattam neki a bort mert Angliabn elunk es soha senki nem mondta nekem hogy kellene. sem az orvos, sem a vedono. sott van magyarorszagi vedononk es orvosunk is es ok sem mondtak soha.szoval nagyon remelem hogy nem tettem ezzel rosszat a kicsinek, mostantol elkezdem huzogatni neki es ha haza latogatunk Magyarorszagra akkor elviszem ott is megnezetni!
2012. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!