Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti elmennétek egy 2 éves...

Ti elmennétek egy 2 éves (27hó) gyerekkel cirkuszba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nem tudná értékelni...
2012. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább megijesztené ott sok minden, főleg, mert elég hangos a zene, a konferansz.
2012. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom 29 hónapos. Nálunk jelenleg nincs cirkusz, 1-2 hete mentek el. Bölcsi után mentünk, és megnéztük az állatokat, amik kint voltak, elefánt, tigrisek, teve, strucc, lovak, hát imádta. Az elefántnak még füvet is adott az apja öléből. Az első találkozás óta minden nap elmondta, hogy anya menni akarok a cirkuszba. Szerintem amikor legközelebb jön egy társulat, mi elvisszük a lányunkat. Szerintem élvezné nézni a sok állatot, és a bohócot is szereti. Ha a te gyereked vágyik, én elvinném.
2012. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen,mondogatja,hogy menjünk. A zenétől és a fényektől nem hiszem hogy megijedne,mert itthon is szoktunk hangosan zenét hallgatni.
2012. ápr. 25. 20:55
 5/16 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora cirkusz. Nálunk volt egy kicsi cirkusz, 3 éves se volt a lányom, az ikrek meg 1 évesek voltak mikor voltunk, de nagyon tetszett nekik. Ez viszont tényleg nagyon kicsi volt, a fiúk még felülhettek a pónikra is, két oldalról fogtuk őket az idomár meg én, nagyon élvezték.
2012. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én a lányomból indulok ki(26hónapos)tuti nem vinném. Egy percet sincs meg egy helyben,tuti hisztizne csak rohangálna össze vissza!:(


De minden gyerek más,ha a tiéd nyugisabb miért ne.

2012. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Magyar nemzeti cirkusz utazócirkusza.
2012. ápr. 25. 21:02
 8/16 anonim ***** válasza:
3.vagyok: nálunk is a Magyar Nemzeti Cirkusz volt (Debrecen). És abban nekem az tetszett, hogy sokféle állatot és műsort láthatott volna. Én elvittem volna a lányomat, ha lett volna rá alkalom.
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves sem volt, de imádta!!!!! Tapsolt a bohócnak, táncolt a zenére, az összes állatot meg akarta simogatni :) Kapott pattogatott kukoricát is :) Nagy élmény volt :)
2012. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26 hónapos volt a kisfiam, amikor elvittük cirkuszba. Tetszett neki, főleg az elefántok, a mai napig emlegeti (két hónap telt el azóta). A végét nem bírta már ki, a finálét már nem néztük meg, mert menni akart, de egészen addig tetszett neki, és jól érezte magát.
2012. ápr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!