Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit iszik 2 év körüli gyereket...

Mit iszik 2 év körüli gyereketek? Tudtok esetleg valami jó szörpöt gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2,5 éves a lányom és nagyon keveset iszik , naponta jó ha 2-3 decit. Szörpöt én nem adok neki , de régebben a Piroska nevűt vettük , ami szerintem nagon jó , bár nem olcsó. Teát , tejet , nagyon ritkán üdítőt (cukrosat és nem édesítőszereset), vizet iszik.
2012. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18 hos a kisfiam sajnos ő sem issza a vizet mi is a piroskát vesszük neki
2012. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A fiam Piroska Bodzásat iszik, most 2,5 éves, már tavaly is azt kapott.

Egyébként legtöbbször vizet iszik, vagy ha megyünk valahova, akkor egy Kubut veszek, általában annak is az ízesített vizét, mert az csöpögésmentes üvegben van.

2012. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Norbi Update szörp
2012. ápr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Piroska, vagy Sió szörp, heti 1 üveg fogy, az egész család azt issza. Minden héten mást veszek, bodza, narancs, málna, szamóca, fekete ribizli...


Mostanság még CBA szörpöt is szoktam venni, nincs benne édesítőszer, gyümölcsből van az is, és 200 Ft a 0,5 liter, de csak narancs, és málna ízű van.


1,5 éves kora óta issza, szépek a fogai, minden nap mossuk.


Norbi szörpöt biztos nem adnék a gyereknek, oké hogy nem hízlal, de tele van édesítő szerrel, ami nem valami egészséges egy kisgyereknek, de még felnőttnek sem.


Teát nem szereti a gyerek nálunk, nem is erőltetem, mert nagyon megfogja, elszínezi a fogakat.


Barátnőm fiának barnák a fogai a sok teától.

2012. ápr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Piroska szörp van nálunk is.Tavaly csináltam bodzaszörpöt-imádja az egész család-idén már lehet kimarad,iszonyat drága a cukor.Most,h melegebb van a vizébe cseppentek pár citromlevet,nagyon szereti így!
2012. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam most az ízesített ásványvizet issza néha,sima vizet,vagy teát.Ha szörpöt akarsz akkor én is a piroskát ajánlom.A sok cukor se jó,az édesítő se,ha nem azt isszák egész nap semmi bajuk nem lesz.Én például utálom a vizet gyerek korom óta,keveset is iszok,de az ízesített viz bejön nekem is.
2012. ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Javarészt sima vizet, ami vagy jó minőségű szénsavmentes ásványvíz vagy tisztított csapvíz.

A bölcsiben is vizet kapnak, csak reggelihez szokott lenni tea. Szörpöt, üdítőt csak különleges alkalmakkor isznak, pl. ünnepségek, szülinap stb.

Itthon is csak ritkán kapnak mást a vízen kívül, nem azért mert sajnálom tőlük, hanem mert a víz sokkal jobb szomjoltó, mint a cukrozott löttyök, ezért 90%-ban én is azt iszom.

2012. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 éves, általában ásványvizet iszik (Ez a 70-80%-a a napi folyadéknak)és 100%-os gyümileveket, amikben nincs plusz cukor hozzáadva. Néha iszik teát, meg ízesített vizet, meg szörpöt, épp ami van itthon( a Piroskát én is szeretem, meg a Bogicát):)
2012. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sió szörp, de Piroska talán jobb..
2012. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!