Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka, hogy a pici...

Mi lehet az oka, hogy a pici reggeltől estig mindig enni akar?

Figyelt kérdés
16hónapos főttételt nem mindig akar enni, de ha eszik is akkor is enne egész nap. lehet ez valami vitamin hiány vagy valami más?
2009. jún. 22. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 1-1 etetésnél nem eszik eleget, és ezért éhes mindig.
2009. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eszik eleget egyszerre sőt... ezért se értem, hogy miért akar mindig enni inkább nasizni akar mindig (nasi: rágcsák és tejtermékek)
2009. jún. 22. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd ki egy orvos véleményét.Èn úgy hallottam ha egy gyermek kielégítoen eszik az étkezéseknél,és utánna mindig nassolni akkor, ott valami idegrendszeri probléma van.Nem súlyos,de valamit pótol ezzel az állandó rágcsálással,és meg kell találni az okát.Azelott,mielott úgy elkezdene hízni a kicsi hogy a késobbiekben gond lenne.
2009. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10 hós babám akarna egész enni. Mutogat mindig a babapiskótára és babakekszre/a helyre ahonnan kiveszem/ de persze cicizni nem kér és főzit se....
2009. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!