Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az ha a testvérem...

Normális az ha a testvérem addig ad enni a gyerekeknek, míg nem hánynak?

Figyelt kérdés
5 és 3 éves gyerekek, borzasztó torkosak. Rengeteget esznek, szó szerint degeszre tömik magukat, úgy esznek, mintha el akarná valaki venni előlük. Már van hogy asz asztalnál öklendeznek...
2012. máj. 2. 15:11
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy a tesóm a saját gyerekeit eteti így degeszre mindig.
2012. máj. 2. 15:12
 2/24 anonim ***** válasza:
Jézusom dehogy normális. el sem tudom képzelni. Okosat nem tudok hozzászólni, mert igazat elmondva, el sem hiszem, hogy létezik ilyen. Nem inkább olyan van, hogy a gyerek megtalál valami kedvére valót és addig eszik amíg ki nem pukkad? nekem is volt párszor ilyen kiskoromban, eldugták a csokit, aztán rendesen betegre zabáltam magam belőle, mikor hozzájutottam...
2012. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem normális.

De ezt szerintem te is tudod. :)

2012. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mindent szeretnek enni, esznek egy tányérral, utána kérnek még, és még, és még.. Kérdeztem a tesómat hogy ez jó e így, és azt mondta, mondja mindig, hogy csak nem gondolom hogy nem ad nekik ha kérik még, és nem fogja előlük elvenni az ételt.
2012. máj. 2. 15:19
 5/24 anonim ***** válasza:

a tesód nem néz tv-t? mindenhol mutogatják hogy cukorbeteg lesz a gyerek. Amúgy más nem szól nekik? Például a férje?

Értem én hogy etetni kell a gyereket, na de így...

És szerinte normális a hányás evés után?

Mennyire sokat fordul ez elő?

2012. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

El vannak hízva a gyerekek? Ha igen, akkor előhozakodhatsz azzal, hogy ez nem egészséges, pláne nem egy fejlődő szervezetnek.

Meg talán azt sem akarja, hogy közösségben csúfolják őket a kövérségük miatt.

Persze hogy nem kell megtagadni a gyerektől az ételt, de torkosságra nevelni se egy szerencsés dolog, mert kövér tini és felnőtt lesz belőle.

Arról nem is beszélve, hogy így nem neveli őket arra, hogy másokat is meg kell kínálni. Emlékszem, engem nagyon megtanítottak, hogy milyen csúnya, ha valaki "félti a hasát", és nem szabad torkosnak, önzőnek lenni.

2012. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tesóm jóval fiatalabb mint Én, Anyukánk második házasságából . Nekem sajnos nincs még gyerekem, nem sikerült. Mindig azt mondja, hogy Én nem tudhatom, Nekem nincs gyerekem, ne nagyon szóljak bele. Igazából nem tudom hogy minden nap e, de hogy sűrűn az biztos, mert amikor hétvégente Anyuéknál ebédelünk, mindig így van. A süteményt két marokra tömik befelé, mint az éhezők.
2012. máj. 2. 15:27
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem normális, nem csak amit csinál, de a testvéred se. A gyerek meg hogyne lenne éhes, ha egyszer nem kap enni, amíg ki nem hányta amit megevett... Majd tönkremegy a gyomruk, szétmarja a gyomorsav a fogaikat. Bulimiássá neveli őket??? Pszichiáter kellene a testvérednek
2012. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Bocs, egy nemet olvastam a kérdésedben. :S

Na mindegy, így se normális. Nem szabad túletetni a gyerekeket

2012. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem kövérek a gyerekek, tesóm is a férje is nagyon gebék.

Húsvétkor is be voltak lakva, de ebéd után már szakították föl a csomagot, és falták ki belőle a csokikat.

2012. máj. 2. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!