Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem baj hogy szinte azonnal...

Nem baj hogy szinte azonnal lerúgja magáról a takarót éjszaka alvás közben?

Figyelt kérdés

Eddig zsákoztunk de most vennem kellene új zsákot és gondoltam ideje takarózni, de valahányszor betakarom szinte azonnal lerúgja, én meg éjszaka felkelek többször az ideg miatt hogy megnézzem be van-e takarózva :(

Ha fázna akkor magára húzná?

2.5 éves


2012. máj. 3. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem baj. Az én fiam is mindig lerúgja, én nem csinálok belőle nagy gondot. Ha éjszaka felkelek valamiért, akkor betakarom, ha nem, akkor nem. Eddig még nem lett beteg emiatt.
2012. máj. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek nem tűrték soha a hálózsákot, a takarót meg rendszeresen lerugdossák. Most mindezt nyitott ablak mellett. Én annyit csináltam, hogy még mindig melegebb pizsamában alszanak, plusz zokni. Próbáltam, hogy vékony pizsivel is lerúgják-e a takarót, de azzal is ugyanúgy, ezért nem kockáztatok. Frottír pizsama, alatta trikó illetve a kisebbnek body, zokni, és nem szoktak megfázni.
2012. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is lerúgja és úgy alszik 28 hónapos.

Hidd el nem fázik!Biztosan jelezné!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztalom, hogy ennyi idősen még nem takaróznak be, ha fáznak, illetve ki ha melegük van. Szerintem ez később fog működni. Ezért nálunk is zokni, és megy az ujjatlan vagy rövid ujjú body a pizsama alá, és egy egész vékony pléd van csak, azt csak a derakára teszem, és így ha kitakarózik sincs nagy különbség, nem fázik meg. Most, hogy ez a pár nap ilyen meleg volt, csak egy hosszú ujjú bodyt és egy pizsi alsót kapott.
2012. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!