Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet ajándékba venni 7...

Mit lehet ajándékba venni 7 éves kis lány születés napjára, - most lesz 7 - ha a szülei nem nyilatkoznak, viszont jó lenne valami olyat venni ami érdekli is?!

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 9. 06:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Barbie baba, Little Pony, gyöngyfűző készlet.
2012. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni mindenféle kreativ készleteket, pl. táskakészitő, ékszerdoboz készitő stb., amiben már benne van minden alapanyag, csillogósfestékek, flitter, stb.

Egy ilyesmi szerintem telitalálat lehet egy 7 évesnél, és nem csak egy sima "kacat", hanem saját alkotás.

Én biztos, hogy valami ilyen kreativ dologban gondolkodnék.

Vagy ami még jópofa, homokvarázs képkészítő, ez egy előrajzolt lap, amiről részenként5 le lehet húzni a papírt, és alatt öntapadós. Van hozzá mindenféle színű nagy szemcsés dekorhomok, és ezt kell rászórni a ragacsos felületre.


A másik irány lehet valamilyen könyv, ha nagyjából tudjátok az érdeklődését. 7 évesnek már lehet akár ismeretterjesztő könyveket is venni, vannak nagyon jó tematikus gyerekalbumok, pl. lovakról, balerinákról, állatokról, pillangókról, stb.

2012. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2. hozzászóló szerintem nagyon jókat írt, én is ilyesmikben gondolkodnék (a kosárkészítő készlet is nagyon bejött nálunk ilyen korú gyereknél).

Ha nem tudod, konkrétan mi érdekli, és milyen könyve van, nehéz a választás, de ha pl. most megy iskolába, akkor lehetne ezzel kapcsolatos is a könyv (Pöttyös Panni az iskolában, Már iskolás vagyok).

Az ilyen korúaknál (lányok és fiúk körében egyaránt) is népszerűek a Rumini könyvek, illetve a jó humorú és igen szépen illusztrált Findusz-sorozat.


Én a helyedben megpróbálkoznék egy jó könyvvel és egy kézműves készlettel, illetve valami szép lányos, csillogós cuccal.

2012. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is hasonló dologra gondoltam, de nem akarok túl "gagyit" venni amit már mondjuk 5 évesen is régen megunt :) viszont a dobozra meg az van írva hogy 7 éves kortól. De olyat sem ami meg mondjuk iskolába kell, ilyen hogy kötelező könyvek vagy hasonló...most láttam a Lidl-ben hogy holnaptól lesz egy ilyen készlet ami elvileg kivetít egy képet, egy speciális lapra és azt kell átrajzolnia, és később kiszinezni vagy kifestenie. Ez nekem nagyon tetszik, csak nem tudom hogy őt pl. lekötné e... De eddig is köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!