Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vennétek a lány születés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek a lány születés napjára?

Figyelt kérdés

Most lesz februárban a barátnőm szüli napja de nem tudom mit vegyek:(

Ti mit vennétek?

20/f a lány pedig 21


2012. jan. 19. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ehető bugyit, amit ki is próbálhatnátok este :D
2012. jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi de valami értelmesebbre gondoltam:)
2012. jan. 19. 20:04
 3/12 anonim ***** válasza:
vidd el 1 elegáns helyre vacsizno, aztán agyál neki valamijen ékszert vacsi közben!
2012. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy szép ékszertartó dobozkát. Fémből/porcelánból... attól függ, milyen a lány.



23F

2012. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát, ha mondjuk a lány szereti az ékszereket, vehetsz neki egy szép láncot, fülbevalót, vagy esetleg karkötőt. ha nem, vehetsz neki cipőt, mondjuk. esetleg egy szép felsőt. most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2012. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Huhh na éterembe sosem jártam ami ilyen elegáns pedig nem vagyok egy tahó.Vannak ilyen helyek ahol nem kell smokingot meg egyebeket húzni?Ékszerben milyet vennétek?
2012. jan. 19. 20:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha cipót vagy pulcsit veszek nem hinné azt hogy sz.rul öltözködik és adjon magára?
2012. jan. 19. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
nem. legalábbis én sosem hiszem azt, amikor ruhát kapok ajándékba. vagy lehet kreatívkodni. lehet olyan pólókat rendelni, amire képet és szöveget is nyomtatnak. nem tudom, ez mennyibe kerül, de szerintem jó ötlet. rárakatod az egyik közös képeteket, és íratsz rá valami szellemeset vagy szerelmeset, a kapcsolatoktól függ.
2012. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 20:08

ha cipót veszel fel mindent fog gondolni csak azt nem hogy sz@rul van hozzád képest öltözködve :D

2012. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de a tiédre egy helyesírási szabályzatot.
2012. jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!