Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen engedhetem el...

Hány évesen engedhetem el szerintetek egyedül iskolába?

Figyelt kérdés

7éves a kisfiam, és folyton könyörög, hogy hadd menjen egyedül ő is egyedül, mert egy kis osztálytársa egyedül mehet. De az a kisfiú kb. 600m-re lakik a sulitól. Én nem szeretném még egyedül elengedni. Azt mondtam neki, hogy majd akkor, ha felsős lesz. Eltúloztam? Engedhetném előbb is? Nálatok hogy volt?


Kb. 10000 lakosú kisváros, 1,5kmre lakunk a sulitól. A megszokott úton haladva 2 forgalmas úton kellene átmennie.


2012. máj. 9. 21:46
 1/6 TKI Ibolya ***** válasza:
Én majd csak felsősen engedem el a gyerekeimet egyedül!
2012. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem harmadiktól simán, addig ne..
2012. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nincs gyerekem, de mikor én az voltam 8-10 évesen egyedül mentem bkv-val.


nem szép dolog, de egyébként, ha kisgyereket kap el az ellenőr, akkor nem bünteti meg. de ez mellékes.


azért ha nem éreznéd úgy jól magad akkor ne ereszd.

2012. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, az útvonaltól, forgalomtól tenném függővé. Ha 2 forgalmas úton kell átjönnie, megvárnám míg nagyobb lesz, akkor talán már nem olyan kis szétszórtak, tökéletlenek.
2012. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 6.osként mehettem elöször suliba egyedül. (Blaha Moszkva táv.) Szerintem nem tuloztad el. Kisgyereket nem büntet meg? Engem mindig megtaláltak. Mondjuk 6.osként mehettem ugye elöször,akkor meg már nagy voltam.(l)
2012. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 éves, elsős. Mivel a mi falunkban nincs iskola, így busszal jár a szomszéd városba iskolába. Eleinte nagyon paráztam, de a tanév során nagyon megönállósodott. Egyedül megy kis a buszmegállóba (kb. fél km) és haza is egyedül jön többnyire (néha kisétálunk elé). Viszont ahogy írod, Ti városban laktok és forgalmas úton is át kell kelnie, így azt hiszem én sem engedném még egyedül max. harmadiktól.
2012. máj. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!