Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha alvás után száraz marad a...

Ha alvás után száraz marad a pelus, akkor kidobod, vagy ráadod máskor is a gyerkőcre?

Figyelt kérdés
Szobatisztaság tanulására gondolok, amikor már csak alváshoz/sétához kell pelus. Én ha csak egy-két órát volt rajta, akkor következő sétánál vagy déli alvásnál visszaadom még egyszer, az éjszakait viszont kidobom reggel. Egy ismerősöm mondta, hogy ők akár 3 napig is használták ugyanazt a pelust, hiszen száraz... Ezt már kicsit sokallom. Ti hogy csináljátok?
2012. máj. 12. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is mindíg vissza adtam rá a pelust! Ha reggelre száraz maradt akkor következő este ráadtam. De hogy több napig ugyan azt a pelust az azért már... :/
2012. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát hiába maradt száraz, az kb olyan, mint 3 napig hordani ugyanazt a fehérneműt... Nem hiszem, hogy egészséges.

1-2 óra után simán "újra lehet hasznosítani", de több éjszaka után szerintem nem kellene.

2012. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám rá ugyanazt a pelenkát. Hiába nem került bele semmi, hosszútávon egyáltalán nem egészséges. Mi sem hordjuk több napig ugyanazt a bugyit.
2012. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

De sétához se adj már rá pelust, főleg ha csak 1-2 órát vagytok kint, ennyit ki kell bírni pisi nélkül, ha indulás előtt pisilt a gyerek.


Egyébként max 2-szer adtam rá ugyanazt a pelust a gyerekemre, többször nem. Sétához soha nem adtam rá, csak az alvás. Amint lekerült a pelus, én már sétálni is bugyiban vittem.

2012. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én nem szoktam.

Az enyém mindig nappal pisilt be játék közben, alvás közben soha. De mondjuk az éjszakait rá lehetne adni a déli alvásnál, és akkor fürdéskor mindig tisztát kap :)

2012. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megfogadom, hogy egy pelus max két nap, de automatikusan kuka a pelus(fiamnak biztonsági intézkedés éjjelre, ha nem ébredne fel)...

Volt, hogy a csajos ment pisilni a bilibe és a száraz pelust is azt utolsó pillanatban nem dobtam ki(alig egy órás pelus)

Érdekes azóta, hogy a kicsi is bilizik több pelenka fogy:O


3napig nem adnám a száraz pelust sem a gyerekre.

2012. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát 3 napig én sem.de nekem is volt h éjszaka száraz volt azaz reggelre,azt max.mégegyszer,de többször nem.max 2 nap,3 az tényleg nem egészséges,és az tényleg olyan mintha mi is több napig hordanánk 1 fehérnemüt.
2012. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..



Hát ez a téma egyszer már kiverte a biztosítékot itt a gyk - n, nekem tetszett ez a hajbakapás, mint valami óvodások, nem felnőtt, értelmes Anyák.

2012. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És a linket is, szórakoztató volt olvasni:)

2012. máj. 12. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!