Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam 3 éves és még nem...

A kisfiam 3 éves és még nem szobatiszta ez normális?

Figyelt kérdés

Nap közben nincs baj se a bölcsibe se.De este mindig bepisil

Mit tegyek?


2012. máj. 16. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2012. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az esti bepisilést úgy érted, hogy éjszaka, vagy még az esti alvás előtt? Nagyon nem mindegy ám!

Egyébként ha az éjszakai bepisilésre gondoltál, akkor azzal még bőven ráértek!

2012. máj. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát fürdés után olyan 6 óra után nem bilizik.
2012. máj. 18. 16:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akar bilizni vagy nem viszed bilizni? Gondolom, h nem 6-kor megy aludni is. Nem árt közvetlen lefekvés előtt pisiltetni.
2012. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én kérdezgetem hogy kell e neki meg ráültetem de olyankor nem pisil.Utána jön szólni hogy bocsi anya bepisiltem vagy bekakáltam.
2012. máj. 18. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:

A mi kisfiunk éppen 3 éves volt mikor kezdte az ovit és nagyon izgultam. Nem pisilt be sose, és kaki se ment be. A kaki egy combos után el is maradt. Mert láttam, hgoy szórakozik, és a második próba után adtam egy esélyt, és soha többé nem ment be. Tudott már szólni, próbálkozott csak. ÉJjelre 3 éves másfél hónapos volt, mikor is egyik napról a másikra maradt szárazon a pelus. Két hétig még ráadtam, de száraz volt. Fekvés előtt pisi kérdezés nélkül, és ébredéskor rögtön. Meg is tapinthatod, mielőtt felköltöd, hogy száraz e, mert sokszor miest feleszmélnek, akkor engedik be, arra pedig már lehet majd figyelni.

Türelem !

2012. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, türelmesnek kell lenni és nem szabad leszidni. Gyermekem 3,5 éves. Este lefekvés előtt irány a WC, ha nem is jön, de ücsörögjön rajta egy kicsit. Majd mese olvasás és alvás. Éjszaka, ha bepisil...na, bumm - semmi gond, gyorsan átöltöztetem, kicserélem a lepedőt (alatta ott a gumilepedő), kap egy nagy puszit és alvás tovább. Mostanában esténként nem igazán iszik, max 1dl folyadékot. Pár napja végigalussza az éjszakát pisi nélkül és még reggel is úgy unszolom: tessék pisikélni...:)

Türelem! Minden gyermeknél máskor jön el az az idő.

És ne edd magad, ha egyesek emiatt piszkálnak!

2012. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És mióta szobatiszta napközben? Az én lányom is csinált ilyet az elején, olyan szépen pisilt bilibe egész nap, majd minden este úgy gondolta, hogy ahol éri. Volt hogy letolta a bugyit és a szoba közepére. Elmagyaráztam neki, hogy hova kéne, de hát tudta ő is, aztán 2-3 hét után már nem csinálta.
2012. máj. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Disi ***** válasza:
A múltkor azt mondták az egyik babás műsorban, hogy ahhoz hogy éjszaka ne pisiljanak be meg kell jelenni egy hormonnak a szervezetükben. Tehát nincs összefüggés a nappali és az éjszakai szobatisztaság között.
2012. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kisfiam 3 éves múlt márciusban, 2 hete kezdtük el újra a szobatisztaságra szoktatást.

ugrált a kádban, balhézott, hogy miért kell megmosni a kakás fenekét, addig ugrál , míg elharapta a száját.

mondtam, hogy látod, most kaptál napközben utoljára pelenkát. nem fogok vesződni veled, innentől nincs több.

azóta csak este kap pelenkát és az esetek nagyrészében száraz reggelre a pelenka.


ne aggódj ezen. agyilag elég érettek, csak kell olyan időt várni, amíg te képes leszel tökre úrrá lenni a dolgon.

nincs pelenka , sehová, délben sem, ne erőltesd bilizésre, légy elszánt, és ha véletlenül becsurog se ijedj meg és szidd meg, mert megijed


sok siekrt

2012. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!