Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Flora08 kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha egy szülő a gyermeke szájára ad puszit?

Figyelt kérdés
Óvodában vagyok gyakorlaton és több alkalommal is láttam erre példát. Nem ítélem el, ne értsetek félre, csak nekem nagyon furcsa volt elsőre, mert a mi családunkban egyáltalán nem (volt) szokás. Mit gondoltok erről?

2012. máj. 27. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mi sem úgy vagyunk/voltunk úgy nevelve.


Aztán mi sem adtunk a kislányunknak csak az arcára baba korában. Viszont amióta megtanult ő is puszit adni nekünk a szüleinek csak a szánkra hajlandó. Másnak rokonnak csak arcra ad.

Volt, hogy beteg volt angyalom addig puszilgatott, bújt, amíg én is elkaptam...


Szerintem majd ha jön a tinikor úgyis elhagyja, mert akkor már ciki lesz a szülő :D

2012. máj. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálam is inkább arcra való a puszi, de bevallom előfordult már, hogy annyira zabálni való volt a kis szája a babámnak, hogy rácuppantottam egyet (a gyerekek születése előtt nem gondoltam volna, hogy fogok valaha ilyet tenni).

Igazából ezt a kis pufi-nyuszi baba arc hozza ki belőlem, a fiamnak már nem adnék szájra puszit 3,5 évesen.

A 19 hónapos lányom viszont még "veszélyben van" :)

2012. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nagyon furcsa ez! Alapjáraton én sem tartom túl higiénikusnak/elfogadhatónak, ennek ellenére én is imádom mindkét pici gyermekemet, főleg a szájukat, ezért ha adok puszit nekik, néha körbepuszilom a szájacskájukat. Ez azt jelenti, hogy nem az ajkait puszilgatom, hanem vagy a felső ajka és orra közötti részt, vagy pedig a szája sarkát. OLyan ennivalóak.De konkrétan a szájukat nem pusizlom.
2012. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat:)
2012. máj. 28. 12:17
 15/16 anonim ***** válasza:
23%
én mindkét szülőmnek a szájára adok puszit, húgomnak is. sztem semmi furcsa nincs benne. ez a "nem higiénikus" duma meg elég rossz
2012. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok de még mindig szájon puszilom anyut sőt van h kézenfogva is sétálunk..

Soha nem értettem miért lenne ez gáz amikor kicsinek kinevettek a suliban Ő az édesanyám nélküle a világon sem lennék.

Apu nem él velünk úgyhogy erről nem nyilatkozhatok.

L

2012. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!