Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek, ha 3 éves...

Fotucsok kérdése:

Mit tennétek, ha 3 éves gyereketek rátok csapkodna hiszti közben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ebben van. Én megmondom neki, ha nem hagyja abba, nem kapja a .... (kedvenc csokiját/ játékát...akármit be lehet helyettesíteni) Csúnyán szólva zsarolom. Ennyit tehetek, mert ha visszacsapom, még jobban csinálja, már megfigyeltem.....
2012. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én beraknám a zuhany alá, és lelocsolnám hideg vízzel. Tuti egy perc alatt magához tér.
2012. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, már beígértem a játékelvételt, sőt be is tartottam, azaz ment a dupló a garázsba, de ettől is csak idegesebb lett... A hidegvizes zuhany durvának tűnik nem?
2012. máj. 29. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom ha csapkod, hogy megfogom és beállítom valami sarok félébe, vagy a másik szobába és erős hangon rászólok, hogy addig itt maradsz amíg ezt be nem fejezed, persze általában ilyenkor egyből sírás van és jön oda bocsánatot kérni, de a csapkodásra-verekedésre én nagyon pöccenek, vissza nem ütök soha azzal nem ér el semmit az ember..
2012. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, volt nálunk is sarokbaállás, meg büntiszék, csak az a baj, hogy többször rá kell tennem, mire ott marad, és mikor a 3 hónapos huga sír a ciciért, akkor nincs időm, hogy fél óráig vissza - vissza vigyem a székre/sarokba (mint pl tegnap) De ezt fogom csinálni újra. Régen is bejött, aztán sokáig nem volt rá szükség, de most úgy látszik megint. Remélem most a dackorszak közepén ismét bejön ..
2012. máj. 30. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!