Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapi buli 4 évesnek. Hogyan?

Szülinapi buli 4 évesnek. Hogyan?

Figyelt kérdés

Első buli lenne, nem sok fővel, eddig nem sorolt fel 10 gyereket sem a lányom. Udvar van , nagy, füves, homokozó, csúszda, hinta, kismedence,buborékfujó, motor, bicikli....

nem vágyunk nagy ajándékokra, a buli a lényeg. Ciki beleírni a meghívóba, hogy elég egy párszáz forintos hajpánt, hajcsat, kifestőkönyv, ceruza, zsírkréta, ilyesmi?

A szülők is el szoktak jönni, maradnak, vagy otthagyják a gyereket? (4-6 éves korosztály)

A meghívót átadom a gyereknek, fel kell hívnom a szülőket is? Illik velük beszélni?

A telszámukat szeretném elkérni, hogy ha bármi van a gyerekkel tudjak szólni. ciki?

Meddig szokás ilyet tartani? Most két hét múlva lesz, ha jó idő lesz kint, felőlem ameddig jól érzik magukat. M 7-kor szoktunk fürödni, de 8-ig is simán elvagyunk. Mit kell írni a meghívóba? Bele kell írni, hogy 15-től 18-ig?

Bármilyen tanácsot, javaslatot , ötletet szívesen fogadok:)


2012. jún. 1. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Akiket el akartok hívni, azoknak a szüleinek add oda a meghívót. Vehetsz készet is, abba csak a dátumot meg az időpontot kell beleírni, nem nagy szám. Embere válogatja hogy marad e vagy hagyja a gyereket ott. Ha otthagyják, akkor majd elkéred a számot, hogy esetleg valami történik rájuk tudj szólni, de nem kell annyira parázni emiatt. Ha 1-2kor kezdődik akkor általában 6-7ig, de ameddig jól érzik magukat vagy ameddig van gyerek.
2012. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki beleírni hogy nem kértek drága ajándékot de akkor sztem írd úgy hogy külön . pl. jánoséknak hogy hajcuccot kértek julcsiéknak hogy játékot miskáéknak hogy rajzszerelést . igy nem kaptok mindenből sokat és az ajándékozót is jobban segítitek .


a szülő kiséri a buliba aztán otthagyja majd megy érte időre.


sztem postaládába dobjátok a meghívót hogy anya apa is tudja hisz az ajándékot Ő veszi .de személyes tali is jó sztem nem telefontéma .


igen kötött idő legyen a vége mindenképp hogy tarthassátok a napirendet .


ne tömjétek öket édességekkel legyenek egészséges harapnivalók pl gyümölcsök

lehet palacsinta is v. muffinok

szénsavas üditő helyett ásványvíz és párfajta szörp v. 100% gyümölcslé higítva.

no és a torta !

2012. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom 5,5 éves, most májusban volt a névnapi bulija. Nálunk sok gyerek volt (15-t hívott), kerti partira számítottunk, ami sajnos nem jött össze az idő miatt, de így sem volt gond, mert nagy a nappalink.

A lányom az oviban osztotta szét a gyerekeknek a meghívókat, mi kaptunk már úgyis,hogy eljöttek az anyuka meg a gyerkőc (nyári szünet volt), és úgy is, hogy az oviba volt berakva minden gyerek polcára.

Én nem írtam bele, hogy mit kérünk, a legtöbb anyuka megkérdezte, de szerintem ilyenkor alapból nem nagy összegben szoktak gondolkodni, én 1000-1500 ft között veszek valamit.

Nálunk a 15-ből 4 szülő maradt, 2 a barátnőm, 2-nek pedig félénk volt a gyerkőce és nem engedték haza (mint ahogy engem sem még tavaly a lányom:)

Amikor hozzák a gyereket, kérd el attól a telefonszámot, aki nem marad ott, egyáltalán nem ciki, nem tudhatod, mikor történik bármi,lehet, csak egyszerűen rátör a gyerkőcre az anyahiány és telefonálni kell.:)

Nálunk 3-tól 6-ig tartott a buli, gyorsan eltelt az idő, csak halláskárosult lettem a végére :DD

Üdítőknek, sütinek, kiflifalatkáknak eldobható poharat, tányért vegyél, amire alkoholos filccel írd rá a gyerekek jelét (ha tudod,akár a buli előtt), hogy ne legyen kavarodás.

Találjatok ki jó játékokat, persze ne a buli teljes idejére, de 1-1,5 óra azzalsimán elmegy.

2012. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban a szülőkkel beszélj. Beszéld meg velük, hogy ráérnek-e, ők maradnak-e vagy csak a gyerek. Amikor beszélsz velük személyesen vagy telefonon, akkor mondd, hogy nem az ajándék a lényeg, hanem hogy jól érezzétek magatokat.

3-tól 7-ig jó a buli, úgyis alig bírod majd kirakni őket, jó ha fél 8-ra elmennek.

Jó szórakozást.

2012. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kispajtásom!

Szombaton négy éves leszek, amit szeretnék veled eggyütt ünnepelni!

A próba u. 1 szám alatt lakok, ahová sok szeretettel várlak. Ha anyukád elenged, az én anyukám szívesen vigyáz rád is, de ha magaddal hozod, ő is kap ám a tortámból!

Tortavágás 5 órakor, de én már 4-től szívesen játszok veled, akár este 7-ig is!

Ez az anyukám száma: 00000000 Kérlek anyukád ezen hívjon minket a részletekért!


Szerezz be egy cd lejátszót, gyerekdalokkal, egy csomag lufit, ha jó a kézügyességed (vagy valamelyik anyukának) arcfestéket is vehetsz, ki lehet őket festeni.

Rossz idő esetére ha van diavetítőd tervezd el, hol lehet bevetni. A zenehallgatás, tánc bentre is jó program.

Kitalálhatsz közös játékokat, pl. bábozhatsz nekik, vagy közös rajzolás, ehhez legyen elég rajzlap, ceruza, vagy aszfalt rajzolás. Ha valamelyik gyereknek valamihez nincs kedve ne erőltesd, legyen csak megfigyelő.

Jó szórakozást!


Akkor megtudod beszélni anyukával hogy egyedül jön e a gyerkőc vagy vele, a számát, nevét elkéred, felírod. Kérdezd meg van e allergiája, van e valamit amit nem ehet, vagy amit nagyon nem szeret, és mi a kedvence.

2012. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó mondatom valahogy nem oda íródott ahova írtam, de a lényeg gondolom lejött. Mindenképp beszélj a szülőkkel hogy mit ehet mit nem, ki hozza viszi, marad-e vele valaki.
2012. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, sokat segítettetek..)

Lassan összeáll a kép.

Egy gondom van, hogy egyik szülőt sem ismerem.. sőt még a gyerekeket sem igazán. Az ovónéni mondta, hogy odadja a telelfonszámokat, ebben tud segíteni.

2012. jún. 1. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!