Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki szokott járni 3 gyerekkel...

Aki szokott járni 3 gyerekkel (kis korkülönbség) nyaralni nyugtasson meg hogy ha nagyobbak lesznek, könnyebb lesz?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem, az is érdekel. Minden évben megpróbálkozunk vele, de egy borzalom az egész. Most 5, 3 évesek és 1 múlt a kicsi. Nappal nem alszanak, éjjel se az új környezet, új hely miatt. Nappal emiatt nem csak én vagyok iszonyú álmos, hanem ők is emiatt folyton hajbakapnak, veszekszenek, sírnak, nyűgösek stb.

Ne erőltessük ezt a nyaralás témát? Vagy majd egy 3-4 év múlva már jobb lesz talán?


2012. jún. 3. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is legy turelmes ..meg nagon picik...ok jol erzik magukat otthon... jobbak ... a rovidebb.. kirandulasok...utana haza jol elfaradnak es jobban alszanak...nincsenek lemaradva semmirol...1-2 ev mulva mar picivel konnyebb lesz...a gyerekek sem egyformak...vannak felnotek is ... csak a megszokott helyukon tudnak aludni...akkor mit varunk a kicsiktol...turelem....
2012. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, hogy nyaralni jártok, én nem mondanám le semmiképp. A környezetváltozás mindenkinek kell, bár ha nem alszanak, az biztos fárasztó tényleg. Nálunk hulla fáradtak lesznek a sok élmény miatt, szerencsések vagyunk, mert hatalmasat alszanak. Napközben is, éjjel is, mert a nyaralás még alvással is fárasztó tud lenni, mire összepakolsz, elutazol, kipakolsz, megismered az új helyet, stb. Ez magában is elég sok. Nálunk mondjuk apuka rengeteget segít, rendezi a gyerekeket, cserébe délben pihenhet kicsit mindig. Így mindig tudunk pihenni kicsit. Megoldás még az is, ha béreltek valami kis házat pl, ahol magatok vagytok, és nem kell alkalmazkodni másokhoz is.
2013. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!