Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem gond, ha a délután "brutál...

Nem gond, ha a délután "brutális gyümölcsevésbe fullad"?

Figyelt kérdés

Kisfiam 19 hónapos, hála Istennek nagyon jó evő.

Most, hogy itt a gyümölcs szezon és még sokszor meleg is van, nem igazán kívánja a főtt ételt.Mindig főzök és eszik is valamennyit, de nem eszik mindig rendesen.

E mellett délután szinte csak gyümölcsöt kér.Nem akar joghurtot enni, oké a kekszet szívesen megeszi,de dinnye,eper,cseresznye,akármi jöhet felőle.

12 hetes terhes vagyok, szüleim itt laknak 10 percre, délután általában átsétálunk, na és ott durva igazán a helyzet:)Ők élvezik, hogy ennyivel örömet okozhatnak neki ezért mindig van valami náluk és leginkább ott össze-vissza eszik délután.Amúgy nem igazán engedem, hogy nassoljon.


2012. jún. 4. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Legfeljebb meghajtja őt a sok gyümölcs, más baja nem igen lehet belőle, ha érett, és mosott a gyümölcs.
2012. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő is egye, Te is edd nyugodtan :) /Csak mossátok meg jó alaposan!:)/
2012. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krisztivan ***** válasza:
Nálunk is vannak jobban kívánt dolgok.Én hiszek benne,hogy a gyerek szervezete tudja mi kell neki.A fiam is jó evő és nem is szoktam problémát csinálni abból,hogy most csak levest,csak főzeléket vagy épp csak szalonnát akar enni.Szerintem had egye amit kíván majd beleun egyszer:-))
2012. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök normális. Én kislányom is egész délután gyümit eszik :) Legalább jobban kakil
2012. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyomja csak a sok gyümölcsöt, legfeljebb kicsit hasmenése lesz tőle, de legalább tudod, mitől van:)
2012. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:)hasmenés eddig még nem volt:)
2012. jún. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!