Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen könyvei vannak 21 hó...

Milyen könyvei vannak 21 hó körüli babádnak? Miket szeret nézegetni, vagy miket szeret hallgatni ahogy mesélsz neki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Boribont imádja, meg a Bogyó és Babócát is szereti. Lefekvés előtt mindig kiválasztja, hogy melyiket szeretné hallani. Mindkettőből több könyv is van.
2012. jún. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éves.

- Kisvakond az abszolút favorit, könyvben és laptopon (youtube) is.

- Aztán vannak azok a könyvek, ahol sok-sok állat van, minden oldalon egy korongot lehet forgatni, és újabbak jönnek elő: [link]

- Általában az állatos könyveket szereti (azokat látja itthon az udvaron, azokat ismeri)

- Tesz-vesz város IMÁDJA! Ezt akár egy órán keresztül elnézegetjük, szerintem zseniális jó könyv, én is rojtosra olvastam gyerekkoromban (nem hiába van lapjaira szétesve az egész :)).

- Traktoros naptárak, azokat könyvként lapozgatjuk (AXIÁL, IKR, KITE repinaptárak), meg van egy traktoros könyvem, azt is már szamárfülesre olvastuk.


Mesélni úgy külön nem szoktam, cicin alszik el.

2012. jún. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

22 hósak az ikerfiaim

Kedvenc két könyv nagyon: a Tiritarka képeskönyvem sorozat Állatok és Járművek részei Ezeket egy órán át nézegetik, még egyedül is.

Az állatos könyveket is szeretik, és amik kimondott képes könyvek. Meséset még nem, nem mesélek könyvből, csak a képről magáról mondunk "mesét".

Még csak kemény táblást lehet nekik adni, másikat tönkre teszik egy idő után.

Ja és a Trixi könyveket szeretik, igaz ez nem kemény táblás (meg is látszik rajtuk )

A verseket nagyonnagyon szeretik, de azt nem könyvből általában, hanem amiket (elég sokat) tudok, meg a mondókákat.

2012. jún. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!