Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz dolog ha a 2éves lányunk...

Rossz dolog ha a 2éves lányunk az apjával fürdik?

Figyelt kérdés
8-ra ér haza a párom minden nap,és a gyerek addig nem hajlandó még fürödni sem amíg az apja nincs itthon. Pár hete már együtt fürdenek,mert egyszer bekéredzkedett az apja mellé a kádba.

2012. jún. 4. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nekem 2 éves és 3 hónapos koromból van az első maradandó emlékem. Én nem szeretnék apám meztelen testére emlékezni.
2012. jún. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem meztelen az apja! Alsót vesz fel ha a gyerek vele van.
2012. jún. 4. 20:30
 3/13 anonim ***** válasza:
en is odadom a babankat neki amikor furdik ha valamit csinalok vagy csak addig mig a kiskadba megcsinalom a babank vizet szerintem 3 eves koraig nem gond hiszen az apuciiija :)
2012. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem meztelen az apja, akkor 3 éves koráig nincs gond. Olyan, mintha később a strandon látná fürdőgatyában.
2012. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem gond,de ez családja válogatja.Néha én és a párom is fürdik a lányunkkal(ez neki" ünnepnap").3.5 éves.Nincs az apján gatya,minek,végül is fürdenek.Tisztában van a dolgokkal,hogy ki fiú,ki lány.Nem zavarja,nem is érdekli.Kiskora óta amúgy az apja fürdeti a lányunkat,az esetek nagy részében,ha majd zavarja a lányom majd szól.
2012. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem gond :-), inkább aranyos.

Közelebb kerülnek egymáshoz...ne agyalj ezen, nincs ezzel semmi gond, nekem is szokott a lányom Apjukkal fürcsizni. 21 hós

2012. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez családi szokás dolga. Én gyerekkoromban még anyukámat sem láttam soha meztelenül, de még fedetlen cicikkel is csak egyszer, orvosnál. Szóval nálunk ez totál tabu volt mindig.


Most hogy én magam vagyok szülő, tök máshogy van: mi együtt fürdünk a 2 éves fiunkkal, és ha már a húga is akkora lesz, hogy beülhet a nagy kádba, négyesben megy majd a móka. Tisztában van a gyerek vele, hogy az apjának meg az anyjának mije van a lába között, meg hát ugye a cicizés az még mindig napi program, szóval az a része sem titok.

Egy ilyen kisgyerek még nem szégyenlős, ő még nincs "elrontva" a mi kultúránk prűdségével, neki természetes az, ami nekünk felnőtteknek már nem. Szerintem majd ha olyan korba ér, nem tudom mikor, talán ovisan, hogy zavarni fogja a különbség az apja és őközte, akkor már majd ő maga fog akarni egyedül, vagy veled fürdeni.

2012. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én iszonyú sokáig fürödtem apukámmal meztelenül! Eddig eszembe se jutott, hogy ez baj lenne...


Mi is fürdünk néha együtt a 3,5 éves fiúnkkal és a másfél éves lányunkkal. Bár hármasban már nem férünk el...

2012. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha gatyó van rajta, szerintem sem baj. az én férjem nem akar a lányunkkal fürdeni még gatyóban sem :(
2012. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:))) Az én férjem sem hajlandó gatya nélkül fürödni vele. Olyan jókat tudnak játszani,mindig hatalmas habot csinál az apja.:-)
2012. jún. 4. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!