Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 eves nagyon kis...

Kisfiam 3 eves nagyon kis mozgekony, de kb 1 hete olyan kedvetlen mitol lehet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hát olyan frontok vannak hogy nacsak.

lehet vitamin vashiány

esetleg történt valami a kis lelkében ami miatt ilyen.valami változás ... költözés, ovi kezdet hogy munkába álsz?

2012. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
semmi valtozas nem volt tenyleg nem tudom meg az agyon sem ugral mar pedig azt egy nap nem hagyta ki
2012. jún. 5. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is változó a gyerekek hangulata. Kedvetlenség lehet betegség előjele, de akkor már kijött volna rajta a láz.

Frontot is megérezheti... Na meg nem ugrálhat minden nap 20 éves koráig. :-)


Van másik gyerek is? Otthon vagy vele vagy bölcsis? Ha tudsz, tölts el csak vele egy pici időt, lehet összebújva mesét nézni, könyvet lapozgatni, nekem a lelki bajaikra az is segítség, ha a másik gyereket lepasszolom és csak a szomorkással foglalkozom és csak rá figyelek. Múltkor a nagyobb jött haza elég hallgatagon, pedig állandóan fecseg. Kicsit elvonultunk, nem kérdezgettem mi baja, hanem másról beszélgettünk. Aztán egyszercsak kibökte, hogy valaki beszólt neki (szerintem jogosan), megbeszéltük, hogy nem tragédia, tanulni kell az esetből és kész. Egyből megkönnyebbült.

2012. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!