Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem ízlik az ebéd a gyereke...

Ha nem ízlik az ebéd a gyerekednek mit adsz neki enni?

Figyelt kérdés

Éppen ma történt ilyen, először. 21 hós a fiam és nem ízlett neki a tárkonyos ragu tésztával. A tészta adott volt, így sajtos-tejfölös tésztát ebédelt.

Ti mit adtok neki ilyenkor?


2012. jún. 6. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk eddig a kelkáposzta főzelék volt, amit nem evett meg a lányom. Akkor nagy hirtelen valami üveges bébiételt kapott, ami még volt itthon (15 hónapos). Egyébként én asszem inkább valami kenyér+sajt v szalámit adnék.

Egyik válaszoló írta, h nem lett válogatós, mert "nem engedték" a szülei válogatni... hát... belém egyszer a halászlét erőltették kb 4kanállal úgy 4-5 éves koromban. 1 perc, és szépen kihánytam. Azóta a szagától is rosszul vagyok, és a halféleségeket sem eszem meg. Ilyen is van,így ezért én ezzel az erőltetem-dologgal óvatos vagyok.

2012. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
ha nem eszi meg,nem csinálok mást. nem jó ha ezt szokja meg. oviban-bölcsiben sem fog mást kapni.
2012. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!