Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek? Miről beszélgessek?

Elmennétek? Miről beszélgessek?

Figyelt kérdés

A kollégáim hívtak buliba. Néhánnyal tartottam a kapcsolatot a terhességem alatt és utána is. Nagyon kedvelem őket, jó hangulatú kis csapat.

Lázba is jöttem, hogy végre (22 hónap után) kicsit kimozdulhatok, a férjem is örült neki.

Csak már nem találkozom velük napi szinten, és nem tudom miről beszélgessek majd velük. A gyerek témát csak érinteni szeretném, ha megkérdezik.

Attól félek, hogy ülni fogok, mint a kuka.

+ Ruhát kb. 2 éve vásároltam magamnak. Mit vegyek fel?

Kerti buli lesz.


2012. jún. 6. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 10 kollégámból 6 elment és új van helyettük! De a régi négy kollégám elhívott egy céges buliba, és így legalább megismertem az újakat. Izgultam előtte, hogy hogyan fognak fogadni, meg miről fogunk beszélgetni, de valahogy ment minden a maga útján. Érdeklődtem ki, mit csinál most, milyen bent a helyzet, tehát leginkább a cégről volt szó. Furcsa volt mondjuk ennyi idegen emberrel beszélgetni, de a régiekkel tök jó volt.

Ha nálatok jó volt a csapat, nem ment el a fele társaság, akkor szerintem egyszerűbb lesz a beszélgetés. Érdeklődj, biztos ők is fognak.

Kerti partira valami laza, de mégsem sportos cuccot vennék fel.

2012. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Fari, papucs, rövid ujjú póló, és egy pulcsi, vagy széldzseki ha hideg lenne!

Ezek jó alkalmak hogy az ember rájöjjön arra, el van hanyagolva!

Fodrász, egy új fari, póló, valami vagàny öv!


Megkérdezed kivel mi van, ki ment el, ki jött vissza, ki ment férjhez, vált el, lett gyereke... Jőn majd magától a téma!

2012. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó ne aggódj, olyan lesz, mintha el se mentél volna. Nagyon jól el fogtok beszélgetni mindenféléről, amiről azelőtt ebéd közben szoktatok. Repülni fog az idő. Vegyél fel egy farmert vagy nyári nadrágot meg egy kockás inget vagy akármilyen blúzt, klassz pólót, kényelmes lábbelit.


Én mindig bejártam a lányommal pofavizitre, amíg gyesen voltam, és mindig nagyon jól eltelt a délelőtt a munkahelyemen. Nem is tudtam mindenkivel rendesen kibeszélgetni magam. Fénykép legyen nálad a gyerekről, de ne vedd elő, csak ha kérdezik.

2012. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!