Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Titeket is zavar a focipálya...

Titeket is zavar a focipálya a játszótér mellett?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar hogy nem tudunk csendben hintázni,homokozni stb mert mellettünk egy keritéssel körülzárt focipálya van és iszonyatosan hangos ahogy rúgják a labdát reggeltől estig,a gyerekek is mindig összerezzennek rá.

Nektek mi a véleményetek erről?


2012. jún. 7. 18:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
89%

"Engedélyeztetni,pályáztatni,közbeszerzési eljárás,stbstb.Milliós tétel csak egy játszótér."


Na ezért tart ott az ország, ahol tart... És az is igaz, hogy mindezen végigmennek, de valahogy mégiscsak olyan valaki kapja majd meg a megbízást, aki közel van a tűzhöz.


Előttünk is van játszótér, most újították fel nem kevés pénzből. Előtte a szülők fogtak össze, hogy sövénnyel körbekerítsék, ha már más nem volt.

Tavaly drága pénzen elkezdték a felújítást, sikerült olyan rámpát építeni a bejárathoz, ami használhatatlan lett. Jeleztük, erre lebontották (kőburkolatos lépcső, stb...). Most csak lépcsőn lehet le és felmenni a térre. Hurrá babakocsisok, éljen az akadálymentesítés). A kosárpálya gumiburkolata 3 hónap után elkezdett felpúposodni, szakadozni. Gondolom az is került pár millióba, most 3 hónap után balesetveszélyes. És gondolom az állásást senki nem veszítette el, mert sz@r munkát végzett...


Bocs az offért, csak azért írtam le, mert itt Mo-n tényleg sok minden fejetlenül megy. Szórják a pénzt, mintha annyi lenne, felelős meg soha nincs.

2012. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én nem állítom, hogy nincs mutyizás, de azt is meg kell érteni, hogy manapság nem az anyagköltség viszi el a sok pénzt, hanem pl. a szabványoknak való megfelelés, ami akár tetszik, akár nem, de ELVILEG egy minőséget garantál. Elég nagy kár, hogy a későbbiekben nem fordítanak gondot arra, hogy a minőség, biztonságosság meg is maradjon.
2012. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
De érted hogy egy nagy és sok kicsi között eszméletlen anyagi különbségek vannak? Azt hiszem,nem vitatkozok veled tovább,mert nincs értelme.
2012. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%
Még egy kérdés: ha egy hinta csak néhány vascső (megjegyzem szép látvány és biztonságos is) akkor azt szerinted nem kell megvenni?Azt nem kell legyártani? És mégis hogyan? A polgármester megkéri Pista bácsit,aki megcsinálja,aztán számlát ad róla és kész is?Vagy hogyan?És az nem ismerős alapon működne? Vagy feladnak egy hirdetést,hogy keresünk hegeszteni tudó olcsón dolgozó barkácsolókat? De tényleg!
2012. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
"Azt hiszem,nem vitatkozok veled tovább,mert nincs értelme."
2012. jún. 10. 22:13
 26/27 anonim válasza:
Kérdező:Ez a játszótér hol található Budapesten belül?
2012. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem meg a gyerrkesekből van rohadt elegem, tegnap 5 percre kinyitottam az ablakokat, pont megjöttek a szomszédba a neveletlen ő okák, zengett a házam, ráadásul ledùrták az elválasztó bokrokat, úgyhogy látom is a kis görcsöket. De ha ezek valami csoda folytán nem lógnak itt, akkor a végszomszéd lárvái jönnek ki óbégatni. Kertvárosban lakunk, drága helyen, mégis mások fattyai kell hallgatunk pedig van játszótér 2 háznyira, egyáltalán nem zavar, mikor idektöztünk, tudtam hogy van, nem is zavart sosem, de ezek a trimbolós kis ördögfiókák 2 méterre tőlem, nagyon!! Szóval egy szavad nem lehet! Ha nem tetszik ne járatok arra a játszóra. Nem körülöttetek forog a világ!
2019. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!