Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gond ha a 2éves (27hónapos)...

Gond ha a 2éves (27hónapos) kislányom néha nem eszik rendes ételt egész nap?

Figyelt kérdés

Vannak időszakjai mikor alig tudok valamit belediktálni. Most biztos a melegtől is van,de mióta felkelt nem evett semmit. Fél 8-kor ivott 1,5dl kakaót. Azóta csak dinnyét,pár szem pattogatott kukoricát evett. Vizet,meg teát azt issza.

Igazából nem aggódom,csak kíváncsi vagyok hogy néha egy-egy nap bele fér e az ilyen?



2012. jún. 8. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem jelent gondot egy-két ilyen nap,főleg,hogy inni rendesen iszik.Ha huzamosabb ideig tart,akkor érdemes megkérdezni az orvost.De a gyerekek étvágya is változó,ne aggódj még.
2012. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia ! Lányom már 3 éves és még mindig vannak ilyen napok :) És voltak is, míg kisebb is volt. Most ahogy írtad is a meleg is bejött, attól is lehet, de lehet hogy csak ilyen napja van. Én ilyenkor inkább gyümölcsöt próbálok neki, kiteszem és ha kell elcsipegeti, abban legalább van vitamin :)
2012. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul. "Anti evős napokon" zsemle, narancs, buláta, és kölesgolyó amit elfogyaszt a kisasszony.21 hónapos. Nem csinálok belőle gondot. Nálunk amúgy is szabály : Étellel nem zsarolunk, étellel nem jutalmazunk.
2012. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az a gond h ilyeneket adsz neki. oké ha esetleg nem kíván főtt ételt,de akkor se kukoricát adj neki,hanem szendvicset
2012. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Írtam pár szemet,és nem én adtam hanem elvette magától! Na mindegy gondoltam hogy valaki bele fog kötni a kukoricába! Szerinted tömjem bele a szendvicset,ha nem kell neki???

Általában rendesen eszik,csak vannak időszakok mikor nem.

Gyümölcsöt,folyadékot eszi/issza,csak éppen a főtt kaja nem megy ma.

2012. jún. 8. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gond, ne aggódj! A gyümölcs nagyon jó dolog, ha azt eszi. Nem is tudtam, hogy már finom édes a dinnye. Meg is kívántam, hogy írtad.

Ezeken ne aggódj, lesznek még ilyen napok bőven. A fiam nagyon jó evő alapból, de van, hogy csak a túró rudi az egyetlen, ami lecsúszik neki. :D

2012. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!