Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan telik egy napotok...

Hogyan telik egy napotok kisgyerekes anyukák, akik már dolgoztok? Hogyan telik akkor ha párotok is otthon van, de hétköznapra esik mondjuk és a kicsit ezért nem veszitek ki aznap a bölcsiből, oviból?

Figyelt kérdés
Mert pl néha van csak ilyen egy évben hogy egy hétköznapra esik a szabadnapotok, szabitok és ezért a gyereket nem bolygatjátok. Csak azért írtam ezt, hogy nehogy valaki belekössön, hogy mert ha ő nem dolgozik akkor nem viszi a gyereket pl.
2009. júl. 4. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nálunk én dolgozom itthonról, a párom pedig itthon van, tehát a gyerekek is. De a nagyobbikat oviba íratjuk (4 éves lesz), mert nagyon igényli, minket pedig rendesen lenyúz a nap végére. A kicsi még csak 1 éves múlt, ezért ő még itthon van... Szóval nálunk specifikus. De szerintem is ilyen szabis esetben nem szerencsés kivenni a gyerkőcöt a jól megszokott napi rutinból. Kivéve, ha nyaralni mentek... Én ugyanúgy vinném a napot, mint egyébként, ha a gyerek oviba jár, egészséges és egyébként is szeret ott lenni, menjen, és ha nincs tesója, akire mondjuk otthon kell vigyázni, akkor ti a pároddal csaphattok egy közös "görbe napot"... Előző nap főzzetek meg, aztán másnap, amíg a kicsi közösségben van, addig Ti lógjatok el a Ligetbe, vagy menjetek el ebédelni valahova (jó lesz vacsira, amit tegnap főztetek), amíg menni nem kell a gyerkőcért... Ha többnapos a szabi, de nem mentek nyaralni, viszont nem is egy hetes, akkor meg mehetnek a napok ugyanúgy csak együtt - szerintem. Szóval én sem venném ki egy-egy napra a gyerkőt, csak mert mindenki itthon van...
2009. júl. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!