Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A buláta, pattogatott kukorica...

A buláta, pattogatott kukorica, müzlidarabok rendes kajának vagy nassnak számítanak egy rossz étvágyú gyereknél? Van ezeknek normális tápértékük (valamennyi legalább), vagy inkább károsak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

rossz étvágyú gyereknél ezek azok a felesleges dolgok amik miatt főleg nem eszik a gyerek.

egyébként tök mindegy mennyit eszik miből, ezek akkor is nasik maradnak, egyszerűen nincs tápértékük, semmi egészséges, fontos dolog nincs bennük.


akkor adj inkább joghurtot, pudingok, gyümölcsöket, zöldségeket nyersen, kis paradicsomot, ubit a kezébe, répát...

2012. jún. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kezébe adok én mindent, de azzal annyit tesz, hogy a ledobja a földre.

Tudom én, hogy azok a jó dolgok, de sokszor inkább egész nap nem eszik semmit, csak olyat ne kelljen.

2012. jún. 18. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

nass

de azért a jobb kategória.


én nem is emlékszem, mikor evett utoljára ilyeneket a lányom. vagy semmi, vagy rendes étkezés.


adj neki vmi vitaminkészítményt, az meghozza majd az étvágyát. meg a sok friss levegő.

2012. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!