Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez tényleg ilyen gáz, vagy a...

Ez tényleg ilyen gáz, vagy a férjem reakciója túlzás?

Figyelt kérdés

Ősszel 4 éves lesz a lányunk, és 2,5 éves lesz a fiunk.

Ma voltam turkálóban és vetem pár holmit nekik, többek között egy pólót az öcskösnek, aminek a felirata (angolul) a következő: a nővérem egy ufo! és egy mókás űrlény van még rajta, vagány zöld póló, nekem nagyon tetszik, én viccesnek találtam ... itthon büszkén mutogattam a szerzeményeimet a férjemnek, aki a pólót látva totál kiakadt, hogy ez borzalmas, nem gondolhatom komolyan hogy ilyet viseljen amivel a nővérét minősítjük, nehogymár ráadjuk ki van zárva stb stb stb...

Én szimplán viccesnek gondolom ezt a pólót, de az ő reakciója elgondolkodtatott, hogy ez tényleg ennyire gáz lenne? Én vagyok rosszul bedrótozva, vagy ő túloz..?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2012. jún. 18. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, de ha a férjednek ennyire nem tetszik, akkor inkább próbáld meg kicserélni.
2012. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát tekintve h Magyarországon igen gyér még mindig a nyelvoktatás színvonala, nem biztos h mások is érteni fogják....De az űrlény rajta lehet h már inkább vizuálisan teszi a dolgot negatívvá. Rem. érted.:)

(Én a páromnak vettem egy pólót, azon az áll -angolul-, h mentsd a vizet, igyál sört :) Még senki nem szólt neki, hogy hátazéééééé)

2012. jún. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Na igen, mivel ennyire erős ellenérzést keltett a férjemben, nem fogom ráadni a kis krampuszra.

Igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy az én ízlésem ennyire fura, hogy nekem ez vicces...? na mindegy

2012. jún. 18. 18:04
 4/10 A kérdező kommentje:
az űrlényecske figura sem csúnya, kedves mókás alak, nem randa-sanda vagy ijesztő.
2012. jún. 18. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kicsi korban miért lenne gáz? még akár ufósat is játszhatnának mondjuk a tesó játszaná az ufót ő meg az űrhajóst... szerintem túloz a férjed. mellesleg, melyik kisgyerek beszél és olvas folyékonyan angolul? :D
2012. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj már szerintem totál túlreagálta :)) Én imádom a vicces pólókat angolul, nem angolul mindenhogy.

Van kishugi nagytesó elcserélném a kistesómat stb stb. olyanunk is van hogy my dad is a silysaurus és egy bolond dínó van rajta. A férjem is jót röhögött rajta és kész.

Sőt a lányomnak olyan pólója is volt angol szöveggel hogy apukám majdnem annyira szeret mint a focit.

Ez egy poén, aki ezt komolyan veszi vagy megsértődik rajta az nekem furi:)

De nem vagyunk egyformák:)

2012. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez tök aranyos : )
2012. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem is vicces, en adok a kislnyomra hasonlo feliratos dolgokat!

ha a ferjednek nem tetszik ne add ra, legalabbis en nem nem tennem ha a parom bantasnak venne...

2012. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos és vicces. A férjed túloz. De szerintem se add rá a gyerekre, nehogy ebből még balhé legyen :)
2012. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök poén. Én simán bevállalnám, hogy ufo vagyok!! :))

Tesóm kisfiának csomó olyan pólója van, hogy I1m a monster meg hasonlók. Egy nyilvánvalóan imádnivaló kisgyereken egy tök poén. Vannak pl különféle focicsapatok színeivel meg emblémáival díszített rudgalódzók, ez is nagyon süti sztem!! :)


Férjed biztos fáradt volt aznap..

2012. jún. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!