Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves alatt légzésfigyelő,...

2 éves alatt légzésfigyelő, túlzás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha orvosi javaslatra kell használni, akkor nem, amúgy igen, túlzásnak tartom. Általában egy éves korig ajánlják a használatát.
2011. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha teged ez megnyugtat akkor miert lenne tulzas? Addig hasznaljatok amig akarjatok. Nincs rairva, hogy par honapos kor utan ki kell venni. :) Nyugodtan maradjon, emiatt ne aggodj.
2011. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Kisfiam 18 hónapos, és még mindig használjuk. 2 éves lesz, mikor megérkezik a kis tesó, és már beszéltük a férjemmel, hogy veszünk még egyet, mert nem hiszem, hogy ki fogjuk venni a kiságyából. Főleg, hogy a babánk jelzi minden alvás előtt, hogy be kell kapcsolni, és mikor kivesszük az ágyból ő kapcsolja le. Addig nem is lehet elhagyni a szobát. :) Szerintem, ha megnyugtat, akkor nem túlzás.
2011. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is 21 hónaposa a fiam és még használjuk.

Egyáltalán nem túlzás.Nyugodtan használd.

Nálunk fontos még most a figyelő mert a gyerek szobáját majd május június köröl fogjuk átalakítani(gyerekbiztosra) addig meg ez nekem egy biztonság,hogy nem kószál össze vissza ha kimászik az ágyból.Bár már jó pár hónapja kiszedtünk 4 rácsot az ágyból de eddig még csak 4 szer mászott ki,be is riasztott a figyelő.

2011. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte én sem tudtam, hogy fogom elhagyni, aztán mikor egy évesen tanítottam elaludni, elhagytam, mert mindig riasztott, ha meg később kapcsoltam be, arra ébredt fel, vagy simán lemászott róla.

Kislányomnak vettem mobil légzésfigyelőt, 24 órában rajta volt, de fél évesen kórházba kerültünk,mert midnig szólt. Kiderült, nem tökéletes. Döntöttem, vagy nem alszok, vagy nincs légzésfigyelő, és elhagytam. Azóta sincs gond. Pedig féltem, hogy fogom elhagyni.

Azért 2 évesenek nem vennék újat.... ha van, használd, de kettő nem kell egy családban, ha már elmúlt 2 éves a gyerek...Enyire nem szabad félni

2011. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

20 hónapos még alatta van.


Tudja mire való (a mienk babaőr is egyben) most már, ha felébred stb akkor odahajol hozzá és úgy mondja vagy mint tegnap reggel belekiabált hajnali fél hatkor. (Anyuka kakaó) :D Kicsit korán kérte a reggelit, mert 6-kor szoktam kelni hozzá.


De ha bemászik az ágyába vagy ép ki akar jönni mindig szól és mutatja is, (Csipcsi kapcsold) teljesen mindegy, hogy éjszakai vagy nappali alvásról van szó.


Nekem jó, neki jó minek vegyem akkor ki?

2011. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Kisfiam 20 hónapos,még mi is használjuk. Ha így vagy nyugodt,akkor miért lenne túlzás. Nem zavar senkit,enni nem kér :)
2011. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

A nagy 3 éves, és ha beteg, akkor másik ágyban alszik, egy úgymond betegágyban (rácsos) amiben van légzésfigyelő. Én magas láznál használom.


Amúgy ha nem beteg,akkor a saját ágyában alszik, ott nincs riasztó.


Ha megnyugtató, akkor miért ne lehetne használni?

2011. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

bocsi, kicsit off: miért akkor teszitek be (akik akkor teszik be) ha beteg? A bölcsőhalál csak 1 éves korig lehet, nem értem, egy 5 éves is meghalhat álmában ha lázas???

nekünk nem volt egyáltalán a fiamnál, de állandóan felkeltem éjjel és hallgatóztam, ennek semmi értelme nem volt, de nem bírtam aludni, mindig feriadtam h lélegzik-e. Ezért most a második babánknak vettünk

2011. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
túlzás is és értelme sincs.a frász tör ki ha épp megfordul vagy forgolódik.Értelme nincs,de ha téged megnyugtat akár 18 éves korában is alatta lehet.
2011. márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!