Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti veszekedtek (apa-anya) a...

Ti veszekedtek (apa-anya) a gyerek/ek elott?

Figyelt kérdés
sajnos mi nem tudunk elvonulni veszekedni es bizony van hogy kijon belolunk...tudom hogy nagyon rossz dolog

2012. jún. 19. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
simán.had tanulja meg a gyerek hogy nem szabad házasodni!;)
2012. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez szellemes valasz, most jolesett:)) ma reggel is veszekedtunk es lelkiismeret furdalasom van, mindig mondom a ferjemnek hogy ne a gyerek elott...
2012. jún. 19. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktunk veszekedni, de megjegyzem, ez nem rajtam múlik, én vagyok a temperamentumosabb :)

Van olyan, hogy beszólok a páromnak, van hogy visszaszól, de ezek ilyen vicces csípkelődések, célozgatások. Aztán este -ha még mindig bennem van a dolog- megbeszéljük.

2012. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt érdemben válaszolnék: miért nem tudtok elvonulni?
2012. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

mert 4 generacio el egyutt a hazban ahol elunk. sajnos. ferjem nagymanyja, szulei, mi, a kislanyunk. a mellettunk levo hazban (ugyanaz az udvar, par lepes) anyosom testvere es csaladja, 2 gyerekkel.

tudom hogy borzaszto. egysz eruen nincs hely meg veszekedni sem...es emiatt veszekszunk.

2012. jún. 19. 09:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi èvente 1-2 alkalommal veszekszünk hülyeségeken. Szoktunk néha vitatkozni ezen azon, vagyis hogy reggel felkelünk, megbeszéljük ez meg az lesz az nap, beosszuk mi mit csinál hogy hamar indulni tudjunk, és van hogy hangosabban szólok a férjemnek keljen már fel és ágyazzon be míg reggelit készítek, erre a multkor a 3 éves lányom ránk szólt, Ne veszekedjetek
2012. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. :( Hidd el, át tudom érezni a helyzetedet, mi egy nagy családi házban élünk, a negyedik generáció épp a pocakomban figyel, és mindez nem kevés stresszel jár. De hamarosan végre elkerülünk innen. :)

Hogy immár tényleg érdemben válaszoljak a kérdésedre: én tűzön-vízen át megpróbálnám megoldani, hogy ne veszekedjünk a gyerek előtt. Még ha civilizált módon műveljük is, a gyereket valószínűleg nagyon megijeszti, ami nem tesz jót neki. Én csak a szülői példából tudok kiindulni - anyuék szinte soha nem veszekedtek előttünk, bár amikor nem előttünk veszekedtek, az úgy zajlott, hogy mi már lefeküdtünk, és az ágyból hallgattuk, ahogy a nappaliban ordítoznak egymással. Ilyet semmiképp ne csináljatok! Szóval az első lépés a konfliktuskezelés megfelelő módjának megkeresése, utána elvonulás kettesben egy kávézóba, az udvar egy zugába vagy akár a fürdőszobába. Sok sikert!

2012. jún. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* Ja és kávézóban természetesen nem ordítunk, de szerintem még a legnagyobb veszekedést is el lehet intézni üvöltés nélkül, ha muszáj. :)
2012. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél te az okosabb, mondd, hjogy este megbeszéljük. Egyrészt ha alszik már, remélhetőleg nem hallja, másrészt addigra elszállhat a nagy harag, és emberek módjára meg tudjátok beszélni. És persze "ne merészelj üvölteni, felébreszted a gyereket" is érvényesül, így hamar áttérhet a veszekedés értelmes beszélgetéssé.
2012. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!