Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy bűn ha ebben a forróságba...

Nagy bűn ha ebben a forróságban hagyom hogy azt egyen a gyerek amit akar? Te és a gyereked mit esztek ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Ebben a melegben nekem sem igazán megy le az étel a torkomon,olyan is van hogy szabályosan hányingerem lesz. Ezért nem is erőltetem a kislányomat hogy egyen(2éves 3hónapos).

Ma még a kakaóját sem itta meg,amit minden ébredés után szokott. Vizet iszik,de enni nem akar. Görögdinnyét evett.

Most jégkrémet eszünk,együtt.



2012. jún. 19. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagy bűn, főleg, hogy eszik gyümölcsöt, és iszik sok vizet. Persze az én fiam nagyon leveses, így én a napi egyszeri főtt ételhez ragaszkodom.
2012. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

vizet iszik ezt azt normál kaját nem lehet belétuszkolni

21 hós

2012. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha rendes kaját eszik legalább napjában egyszer, keveset, akkor igen. Pl. kifli, gyümölcs.

De édességet csak rendes kaja után ehet, helyette nem.

Erőltetni én sem szoktam, soha, max. nem eszik.

2012. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Detto,2 napja viz,jégkrém,dinnye,gyümölcsleves hidegen,joghurtok

ki mit kiván meg

most épp a szoba közepén levő medencében jégkrémezik (én mellette méterre)

2 éves

2012. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölccsel próbálkoznék, az édesre csak még szomjasabb lesz.
2012. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én sem erőltetem,ezért is kérdezem. Ma még nem evett "rendes" kaját,de délután tuti hogy fog.

Nem mindennapos ez nála,csak gondolom most a melegtől van. Nekem sem esik jól,ezért őt is "békét" hagyom.:)))

2012. jún. 19. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Neki sem mindig esik jól az étel. Próbáld meg majd este felé, hátha akkor szívesebben enne.
2012. jún. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem igen változik az ennivalónk soha és nem is mondta azt soha sem, hogy nem akarna enni. 1 éves korától bölcsibe járt, így hozzászokott a rendszeres kajáláshoz.

Ma reggel vajas-mézes kenyeret ettünk, ebédre gyömölcsleves volt, uzsira ma pudingot főztem neki és vacsorára is levest evet (2 naponta főzök, annyit hogy legyen a 2 ebédre és 2 vacsira is). Egész nap teát iszik, vizet nem szereti (én sem), kakaótól megy a hasa.

22F

2012. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnapelőtt ebédre levest evett, majd joghurtot. Tegnap spenótot és gyümölcsöt. Napközben is csak a gyümölcs és a folyadék megy le. Én is abszolút hagyom, nem is igen tudnék mást csinálni.

Ma reggel, míg nem volt ilyen forróság, megette a két szelet bundáskenyerét. De ő 3 éves elmúlt.

2012. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!