Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor "kell" tudnia egy...

Mikor "kell" tudnia egy gyereknek pl kézen állni fal mellett, vagy megtartani magát felcsipmaszkodva?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez édes :D Nem jut eszedbe a rövid "kellene" szó, ezért arra utalsz, hogy olyan mint a kell, de érzed te, hogy az annyira nem illik a mondatba, ezért inkább idézőjelbe teszed :D

Ne izgulj, lassan próbálgasd, egyszer úgyis sikerül!

2012. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első válaszoló! a kell-t inkább arra értette, hogy ez nem kötelező,csak mikortól tudják megtenni...


Szerintem csimpaszkodni 2 évtől a fejenállást meg olyan2,5-3 év körül

2012. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam fejelnállni, 33 éves vagyok, egészséges, iskolázott anyuka :D
2012. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kell kézenállni?! :):):):):):):)
2012. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sőt fejenállni, (bocs)! :D:D:D:D
2012. jún. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kézen állni fal mellett szerintem mi csak nagycsoportban vagy kisiskolás korunkban kezdtünk...

Megtartani magát csimpaszkodva... nem értem. Mibe csimpaszkodva? Játszótéren vannak ilyen fordított U alakú "rudak" vagy mik, abba ha belekapaszkodik a fiam és nem ér le a lába, akkor egy ideig megtartja ott magát lógva. 3 éves

2012. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az Én fiaim ikrek, és mind a ketten már kb.22 hónapos koruk óta megtartják magukat csimpaszkodva!! Igaz, csak 1-1 percig, de csimpaszkodnak! :) Kézenállni, fal mellet szerintem 4-5 éves korban már csinálhatja a gyermek, de ez csak tipp! Mi még nem járunk ott! :D


Ikres

2013. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!