Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves fiam teljesen megváltoz...

6 éves fiam teljesen megváltozik gyermektársaságban, felpörög, bohóckodik, meg sem akarja hallani, ha ilyenkor fegyelmezem, minden gyerek ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Hiába kiabálok utána,hogy nem mehet a többi gyerekkel a veszélyesebb helyekre ,például a játszótér mellé ki az útra kerékpározni ,míg én a kistestvérével a játszótéren vagyok bent és nem látok rá arra amit ő a többi gyerekkel csinál.


Általában többszöri felszólításra is úgy csinál amit aki meg sem hallja,hogy mit mondok neki,csak ha már igen felemelem a hangom,akkor hajlandó nagy durcásan szót fogadni,annyira magával ragadja a többi gyerek,hogy én nem számítok.


2012. jún. 20. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sok gyerek ilyen, az én fiam még csak 4 lesz, de már most ilyen. Van egy kis barátja, akivel kisördöggé változnak ha együtt vannak. Pedig amúgy mindkettő az óvónénik kedvence... Tegnap már el kellett játszanom, hogy most akkor TÉNYLEG hazaráncigálom a játszótérről, hagytam hogy 2 percig hisztizzen emiatt és aztán közöltem, hogy na jó, most utoljára. Onnantól egész kezelhető lett, de előtte?!
2012. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen 3 évesen
2012. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!