Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hós kisfiam egész éjjel...

18 hós kisfiam egész éjjel forgolódik. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Most már egyre többször átalussza az éjszakát, de rengeteget forgolódik. Közben nem ébred fel, de azt gondolom, pihentebben ébredne, ha nyugodtabban aludna. Azt hallottam, ha kivetetem a manduláját, megszűnik ez a forgás. De nem tudom, mi lehet az összefüggés, jobban kap levegőt? Másnál is van így?
2009. júl. 6. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak melege van?Esetleg egy szobában alszik veletek?Az is zavarhatja,azért feszeng sokat.
2009. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külön szobában alszik, de valóban meleg a lakás sajnos. De télen is ugyanígy forgolódott, akkor pedig nem volt ilyen meleg.
2009. júl. 6. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is igy van,reggelre bejárja az egész kiságyat.Én azt hallottam,hogy majd kinövik 1-2éves korukra,igy eddig nem is tulajdonitottam neki nagy jelentőséget.Ismerőseim körében is van ilyen.De a pontos válaszra én is kiváncsi lennék,majd meg is kérdezem a védőnőt.15h-s kisfiú anyukája.
2009. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 hós kisfiam is egész éjjel forgolódik - reméljük kinövik
2009. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Szóval akkor ez természetes.
2009. júl. 6. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia

Az kisfiam 33 hónapos, és még mindig reengeteget forgolódik, mászik álmában... 2 éves kora óta nem alszik kiságyban (addig legalább a rácsok behatárolták a mozgását), azóta a földre tettünk vastag szivacsot, azon alszik. Így, ha le is esik, nem esik nagyot. Nagyon-nagyon ritkán találom ott, ahol este hagytam :) és már nagyon várom, hogy valahogy leszokjon a vándorlásról és normális magasságú ágyba tehessem. Nem tudom, hogy mikor kellene, hogy leszokjon...

Üdv

2009. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!