Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek is felesleges...

Szerintetek is felesleges hintőporozni egy 22 hós kisgyereket?

Figyelt kérdés
Csak a nyakát és a hóna alját szoktam fürdés után.
2012. jún. 23. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

szerintem felesleges.

Már szellőzik neki a hajlat.

2012. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi!Mi valahogy leragadtunk a hintőporozásnál.Egy ismerősöm furán nézett rám amikor mondtam hogy veszek mert elfogyott.
2012. jún. 23. 11:48
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

első vagyok!

Bajnak nem baj, de ezt akkor érdemes amikor még pici a bab és a fejét nem tudja emelni és bepállik a nyaka és a hónalja is.

Legalább felszívja a nedvességet, mivel nagyon meleg van és a kicsik is izzadnak..:)

2012. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, én egyszer sem használtam hintőport a babámra, amíg nagyon pici volt, a hajlatokat olajoztam (gyógyszertári tisztított olajjal). Sosem pállott ki az izzadástól. Az enyém is 22 hós :)
2012. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
neki sajnos újszülött korában csúnyán kipállott a hóna alja és a nyaka is.Mondjuk elég sok ránca volt és nem vettem észre hogy a ránc mélyére nem jutott por.Elég csúnya volt soká múlt el neki.Most is nagyon izzadós!
2012. jún. 23. 12:06
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Én pont tegnap vettem elő a hintőport, 2 évesemnél, mert a háta, mellkasa melegkiütéses lett. Este bekentem neki, és mára el is tűnt. Neki a melegtől van, most estánként bekenem neki.
2012. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is hintőporozom a kicsimet, pedig már 2 éves is elmúlt!Most nyáron mikor amúgy is nagyon izzadós, gyakran be szoktam simogatni vele a hátát, hónalját, talpát mielőtt ráadom a szandit!

Más nem nagyon hintőporozik ezek szerint?

2012. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Kisfiam 3,5 éves és ezekben a melegekben hintőporozom.Neki is kiütései lettek a melegtől és jobban alszik így.A nyakát ,hátát,mellkasát és a hajlatokat-nagyon tetszik neki :)))Kicsinek is csak a melegben hintiztem.Ha nektek is bevált miért ne? Sok felnőtt is szokta magát.
2012. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Én sem használtamsoha hintőport..viszont a nővérem még az 5éves fiát is keni..az egész testét..mert megszokta és jó illata van:) mondtam neki hogy az én fiam sem büdös,de Ő igy szereti..
2012. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
én sem hintőporoztam soha,viszont valamelyik nap jutott eszembe,hogy lehet,h kéne a nyakát,mert ő is kiütéses lett..Szerintem ez szokás kérdése..
2012. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!