Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi lesz? (Kérdés túl...

Most mi lesz? (Kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
a 35.hetemben vagyok. ma többen szóltak h leszállt a hasam.reggel elég erős színtelen folyásom volt ( ez lehetett a nyákdugó?)a babám elég keveset mozog csak néha-néha kinyomja magát.A hüvelyemből pedig elég erős fájások áramolnak.és már több hete jóslófájásaim vannak és hasmenésem is van. ugye nem fog beindulni a szülés?mennyi időm lehet még hátra! első babám és tanácstalan vagyok:S
2012. máj. 31. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem holnap első dolgom lenne a dokihoz menni....

Majd ő segít,megnézi a picit..nehogy baj legyen..jobb ha megnyugtat,mint stresszeled magad..akkor sincs semmi ha megfigyel kicsit:-)

2012. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35 hetesen már nem kell pánikolni. Általában őket sem tartják bant tovább 5-6 napnál. Ha félsz, nem vagy biztos abban, h mit érzékelsz, akkor menj be a kórházadba. Mondd azt, h fájásaid vannak és fura folyást érzel. Megvizsgálnak, megnézik, h valóban víz v csak folyás, megnézik a szívhangot és fájásmárőznek is.
2012. máj. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! ha holnap nem változik semmi akkor bemegyek a kórházba!
2012. máj. 31. 23:07
 4/8 anonim válasza:
Mindenképp menj holnap reggel (vagy esetleg még az éjjel) a kórházba. Mert egyrészt a szülést is sokszor vissza tudják tartani infúzióval, ha erre van szükség, másrészt ilyenkor szoktak adni tüdőérlelő szurit, ami fontos lehet a babádnak, hogyha idő előtt születik, nehogy lélegeztetőgépre kerüljön. És ne pánikolj, mert a 35. héten születő babáknak már nem szokott maradandó károsodásuk lenni, csak a koraszülött osztályra kerülnek, és kicsit később mehetnek haza.
2012. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nem olyan mint az erős folyás, az olyan mint egy nagy egybefüggő takony paca:)

Ilyenkor már nem tud rugdosni, mert kevés a helye, csak kinyomja magát, belassul a mozgása.

Lehet nyílik a méhszájad, azért nyilalal a hüvelyedbe.

Menj be a kórházba, az megnyugtat!

2012. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké, hogy első terhességed. Megértem, hogy pánikolsz.

DE

Ha most itt azt mondták volna, hogy minden rendben van, ne menj orvoshoz, mert felesleges, akkor nem mentél volna?

2012. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nincs semmi gond! Minden normális, legalább is, ha a mostani terhességem nézem. :) Nekem is meg voltak ezek ennyi idősen, kivéve a pocak leszállást. Szintelen erős folyás teljesen normális! Nekem is voltak napok, amikor nem mozgott annyit a babám és néha rúg-kapált 1-2-őt, aztán aludt tovább. Nem mondom, ijesztegetett rendesen!!! Jóslófájások már 30 héttől vannak nálam, csak egyre erősebbek. Már kórházba is kellett mennem, olyan dúrva jóslóim voltak és a méhszájam is nyitva a 20. héttől... Szóval szerintem pihenj amennyit tudsz!!! Fekve lehetőleg. Legalább a 36 hét betöltéséig! Azután meg kíméletesen, de csinálhatsz mindent, ha bírod. ;) Nekem második baba és még esze ágába sincs kibújni, pedig már 38+3 hetes vagyok... Várjuk már nagyon! :) Remélem sikerült megnyugtatni, de ha nagyon aggódsz, elmehetsz a dokidhoz, hogy nézzen meg! De SZERINTEM nincs gond. További boldog babavárást!!! :)

2012. jún. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem voltam orvosnál, mert valószínű hogy tényleg nem a nyákdugó volt.a babám már tényleg nem mozog csak kitolja magát, azt viszont jó erősen. görcsök ma egyáltalán nem voltak csak a hüvelyemnél sugárzott a fájdalom! a b.nőm a minap szülte meg a fiát ő is 35 hétre született, tényleg semmi baja nem volt! szóval abban biztos vagyok ha megszületne nem lenne baja, csak hát eddig nem pánikoltam, de most h valóság lesz, félek milesz a szülésnél és utána:):)
2012. jún. 1. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!