Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évest hogy lehet leszoktatni...

2 évest hogy lehet leszoktatni a cumisüvegről?

Figyelt kérdés
A cumija már nem kell, de a cumisüvegről sehogy nem tudjuk leszoktatni. Iszik ő ügyesen pohárból,de a víz, a kakaó (reggel-este) cumisüvegből kell. Van bőven felhozatal poharakból és egyik sem nyerte el a tetszését,hogy megigye belőle:(
2012. jún. 27. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a 3 évesem is üvegből issza a tejet .Csak reggel és este.Nem cumizik rajta.Megissza 2 perc alatt és nem kell tovább neki.Én hagynám a helyedben.Majd leszokik róla.
2012. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 4 éves kisfiam is ragaszkodik az üveghez az esti-reggeli kakaónál.Pikk-pakk megissza és már adja is vissza az üveget.Utána fogmosás.Nálunk ez szertartás,majd leszokik róla.
2012. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálunk az a baj,hogy ám napközben is ebből kéri a vizet :(:(Pedig tud inni pohárból.Múltkor 6 pohárból próbáltam ki a kakaót és nem itta meg.Inkább éhezik:(Mondja,hogy nem kell.De amint beleöntöm a cumisüvegbe issza.
2012. jún. 27. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Akkor hagyd.Még csak 2 éves.Ennyi idősen az én kisfiamnak is mindenhez csak az üveg kellett.
2012. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!