Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig voltam védett a munkahe...

Meddig voltam védett a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Amigy Gyes-en voltam(vagyok is mert tartós beteg gyerekem van) vagy mig a gyermekem be nem töltötte a 3. évét?Ugyanis a köv. munkamapomon elküldtek.
2012. jún. 29. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Találtam neked egy oldalt, itt a szakember szerint a gyermek 10. életévéig vagy védett, vagyis ameddig a gyest is kapod. Én a helyedben mihamarabb megkeresnék egy munkajogászt. A munkaügyi hivatalokban van ingyenes jogi tanácsadás, kérdezz utána a helyileg illetékes munkaügyi központban. Egy beszélgetést mindenképpen megér a dolog. Itt a link, olvasd el te is (4. kérdés):

[link]

2012. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,de ezt ugy értelmeztem,ha otthon lettem volna a gyes alatt,de én dolgoztam mellette,és ezért mondhattak fel.
2012. jún. 29. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!