Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nekem járhat a GYED? Három...

Nekem járhat a GYED? Három évig voltam egy munkahelyen,de kiléptem,mert már rossz volt a körülmény bent a gyárban...

Figyelt kérdés
Amit utána találtam ott csak két hónapig voltam,mert közben terhes lettem amit megtudtak próbaidő alatt,mert nagyon sokat hánytam és többször rosszul lettem és kirúgtak.Most munkanélkülin vagyok augusztus vége óta.Így járhat nekem a gyed?
2009. jan. 24. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A munkanélküli ellátás alatt GYED-re már nem, csak TGYÁS-ra lehetsz csak jogosult.
2009. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha pontos választ szeretnél, akkor kérdezz itt!

[link]

2009. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg jár, mert az előző évet nézik, hogy legyen 180 bérezett napod, és azt veszik alapul. És ha jól számolom 2008-ban volt. De az előző hozzászóló ami címet beírt, ott lehet kérdezni is (okosabbaktól).
2009. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2009. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!