Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik együtt aludtak gyerekükke...

Akik együtt aludtak gyerekükkel vagy még tezsik egy két kérdést feltehetek?

Figyelt kérdés

tegnap éjjel a párom megint kibukott hogy nem vele alszom és nagyon nem érti meg hogy a lányomat a másik szobába nem akarom otthagyni egyedül

ezt annyira nem értette meg hogy patthelyzet elé állított

ennek végeredményképpen hajnal 1 óráig sírtam(ráadásul terhes is vagyok)

ezután átmentem a lányomhoz 4 órákkor mentem vissza a páromhoz



mit nem lehet megérteni azon hogy lelkileg még nem vagyok felkészülve hogy a manót otthagyjam a másik szobába(23 hós)

segítsetek hogy miként viszonyuljak.


2012. júl. 4. 08:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, kedves kérdező, de egy kicsit megértem a férjedet. Már majdnem két é
2012. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi, véletlenül elküldtem. Szóval ekkora gyereknek lassan meg kell tanulnia egyedül aludni. És biztos, hogy nagyon hiányzol a férjednek, ezért is akadt ki. Kitartás Neked, de főleg most, hogy jön a következő, picit engedni kellene, hogy a nagyobbik gyerek önállóbb legyen..
2012. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
tudom...:(
2012. júl. 4. 08:15
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

NYiss egy ajtót a tied és a gyerek szoba között, legyen közel hozzád, ha neked az a jó.:)

És ha megszületik a baba addigra amúgy is le kell szerelned a nagyot, neki is az lenne a jó.

2012. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Én nagy híve vagyok a gyerekkel való együtt alvásnak, de csak addig, amíg ez mindegyik érintettnek megfelel. Nálatok már nem ez a helyzet: egyrészt a kislányod már nem baba, majdnem két éves, másrészt meg láthatóan a párodnak is kezd besokallni, hogy szinte nincs is felesége.

Ráadásul nagyon árulkodó az a megjegyzésed, hogy TE nem vagy még felkészülve arra, hogy magára hagyd a kislányodat. Lehet, hogy neki ez már semmi problémát nem okozna.

Azt tudom erre javasolni, hogy költözz vissza a párodhoz (akinek a maga szempontjából teljesen igaza van), de ha éjjel hív a kislányod, menj át hozzá, és akár ott is befejezheted az éjszakát.

2012. júl. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Tudom hogy nehéz, de a elaludt, menj át a férjednez!

Vágyik rád, veled szeretne aludni, úgy érzi biztos hogy el van hanyagolva!

Rossz lesz a vége, meg romlik a kapcsolatotok ha nem

engedsz neki, és hagyod a gyereket magában aludni.

Na meg még most kéne a nagyot arra szoktatni aludjon el maga, mert ha a picit fürdeted

2012. júl. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

Folyt.

Ha majd a picit fürdeted, szoptatod, a nagy mellé nem tudsz majd oda feküdni aludni, és akkor leszel csak kiakadva!

Önállóságra kell tanítani a nagyot, hogy aludjon el, egyen magában, tudjon magában játszani, találja fel, foglalja le magát!

Magaddal tolsz ki, ha nem teszed, mert elhidegült tőled a férjed, és a két gyerek sok lesz, mert mindd a kettő egyszerre akar majd!


Határos el magad, kisgyerek már, nem baba!


Rajtad múlik, hogy megkönnyíted-e a dolgod!?

2012. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 4. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy olvastam a soraidat kedves kérdező,felmerült bennem a kérdés,hogy a kislányod mennyire igényli,hogy vele aludj?Csak te nem tudod "otthagyni" éjszakára,vagy ő is ragaszkodik?Ez a szülőkkel való alvás,ill. az anya vagy gyerek ide-oda vándorlása sztem kész téboly.Mindenkinek megvan a helye,anyának apa mellett,a gyereknek meg külön,a saját ágyában!(mégha egy darabig nem is külön szobában)Nekem 2 gyerkőcőm van,a nagyobbik 5 éves lesz hamarosan,a kicsi pedig 3 múlt februárban.Nekik is voltak ám próbálkozásaik erre az együttalvásra,éjszaka volt egy időszak,hogy a nagyobbik is csinálta,átjött,hadd aludjon itt velünk,kisebbiknek is volt ilyen időszaka.Nem mondom,hogy nem engedtem,mert volt olyan,hogy mondtam,jó,feküdjön mellém és ott alhat reggelig,de nem volt mindennapos a dolog és nem szoktattam rá őket!Ha próbálkoznak esetleg most is,akkor vissza szoktam szépen kisérni a saját szobájukba és ágyukba őket,lefekszenek,alszanak tovább.

Amit irtak már előttem is,egyetértek,ha meglesz a másik babád,akkor egyszerre sok lesz,a nagyobbik is igényelni fog téged még éjjel is,amikor esetleg a picit szoptatni kell,stb...Próbálj a nagytól picit "elszakadni" és a férjeddel is törődni!

2012. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
az en lanyom is pont 23 honapos, en 5 hetes terhes vagyok! de mi 3an egyutt alszunk. en kulon tennem a lanyom, de meg nincs hova, most keszul a szobaja es sok munka van meg. amugy mi a kerdesed? hogyan viszonyulj?en azt mondom csinalj ugy mint en, aludjatok 3an, de ez nem biztos hogy nalatok bejon, lehet a te ferjed nem turne...akkor meg csinald ugy-ha lenne kulon szobaja a lanyomnak en azt tennem-lefektetem, bakapcsolom a bebiort, ha hiv ejjel atmegyek, visszaalszik, en vissza a ferjemhez...
2012. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!