Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik együtt aludtak gyerekükke...

Akik együtt aludtak gyerekükkel vagy még tezsik egy két kérdést feltehetek?

Figyelt kérdés

tegnap éjjel a párom megint kibukott hogy nem vele alszom és nagyon nem érti meg hogy a lányomat a másik szobába nem akarom otthagyni egyedül

ezt annyira nem értette meg hogy patthelyzet elé állított

ennek végeredményképpen hajnal 1 óráig sírtam(ráadásul terhes is vagyok)

ezután átmentem a lányomhoz 4 órákkor mentem vissza a páromhoz



mit nem lehet megérteni azon hogy lelkileg még nem vagyok felkészülve hogy a manót otthagyjam a másik szobába(23 hós)

segítsetek hogy miként viszonyuljak.


2012. júl. 4. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.

Azzal nem értek egyet, hogy ha megszületik a pici, nem lehet a nagy mellé feküdni, és úgy altatni. Nálunk 3 hónapos a kicsi, 2 éves a nagy, esténként a nagy mellé fekszem háttal, ő átölel, a kicsi meg szopizik. A nagy elalszik, akkor kimegyek tőle a kicsivel, aki általában magától elalszik a saját helyén (egyelőre). Hogy később mi lesz, nem tudom, de minden bizonnyal azt is meg fogjuk oldani kreatívan. :)

2012. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
igen, valoszinuleg en is meg a nagy melle fogok fekudni ha meglesz a kicsi is, termeszetesen nem szakadok el tole egeszen, tudom hogy igenyli, sot, en meg szoptatom is, lehet sokaig fogom, nem tudom, en rabizom mikor valasztja el magat!
2012. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%
Ööööö tökre megértem a férjed. Le kell válni a gyerekről! A természetes az, hogy a férjeddel alszol és nem a gyerekkel. Ne csodálkozz, ha előbb-utóbb problémák lesznek a házasságotokban.
2012. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Hú, hát nem vagy könnyű helyzetben Kérdező, mert a Férjed, úgy érzi, hogy a Kislányod, teljesen elválasztott Tőle. Kettőtök közé áll, s ráadásul jön a Kistesó is, akkor még inkább nagyobb lesz a baj, hogy a gyerekkel alszol.

Amúgy Nekem is két gyerekem van 4 éves a Lányom, s 2 éves a Fiam. Mi úgy terveztük, hogy mindkét Gyereköc 1 éves korától fogjuk különszobába altatni, s mi leszünk majd az eredeti hálószobánkba. Csak hogy az élet közbe szólt, s a Lánykám szobájába a konvektor elromlott másfél éves korában, hát nem hagyhattuk megfagyni a szobájába, így beköltözött a mi ágyunkba. Közbe jött a Fiam, meg is csináltuk a konvektort, de nem volt szívünk Lányunkat átküldeni a szobájába vissza. Amikor a Fiam megszületett, a Lányom szobájába aludt, kezdetben, mi is ott aludtunk felváltva a Párommal, de hamar rájöttünk, hogy a Fiamnak kell az egyedül lét éjszakára, mert ha ott maradtunk vele akkor óránként kelt fel. Meg a 3. szoba még nincs is kész ahova a Lányom már átköltözhetett volna, most nyáron talán megtudjuk úgy csinálni, hogy használható legyen, ha ebben az évben sem lesz meg akkor meg a Fiammal egy szobába, az eredeti szobájába lesz felállítva az ágyikója, és együtt alszanak majd.

A Lányom meg azóta is a mi ágyunkban alszik, és még mindig nincs szívem átküldeni a szobájába. Mert olyan megnyugtató, ha éjszaka felkelek és látom, hogy ott alszik, hallom a hangját, ha álmába kacag. Hétvégeként a Mamánál alszanak, én olyankor mindig nagyon hiányolom a közelségét, elszoktam venni egy maciját, és azzal alszok.

Azt azért hozzá kell tegyem, hogy ez a házaséletünk rovására nem megy, mivel feltaláljuk magunkat, csak már nem annyira aktív, mint a kapcsolatunk elején.

Ezzel azt szerettem volna írni, bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, hogy a Párod a Nőt hiányolja éjszakánként, s tényleg próbáljátok ki, hogy amikor elaludt a Kislányod, vissza mész a Párodhoz, és ott alszotok együtt, s ha megébred a Kicsi, akkor átmész megvigasztalod és vagy ott alszol, vagy vissza a Párodhoz.

Lehet, hogy a Párod, az együtt lét hiánya miatt ilyen, próbáljatok egy picit többet kettesbe lenni.


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
én megértem a férjed.a két éves gyermekednek nincs már szüksége rád éjszaka,ideje a férjedhez visszaköltözni.szerintem inkább itt rólad van szó,szeretsz vele aludni.de te feleség is vagy,nem csak anya.ne csodálkozz,ha így válóper lesz belőle
2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%

6 hetesen már külön szobában aludt. én megértem a férjed,örülj h még nem csalt meg. minek együtt aludni egy gyerekkel? ha meg ennyire össze vagy vele nőve,ne akarj párkapcsolatot. ha meglesz a pici őt se akarod majd egyedül hagyni vagyis még kb 3 évig külön lesztek? te mit szolnál fordítva? férjed a gyerekszobában lakna és néha átmnenne hozzád h meg.dugjon,aztán vissza.


nem normális amit csinálsz!

2012. júl. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%
az én fiam 5 éves,de igényli még h én vagy az apja mese közben odabújjon és maradjunk amig elalszik. de ez kb 15 perc. meg is őrülnék ha nem alhatnék a férjemmel. sztem beteges ha valaki jobban vágyik arra h a gyereke legyen mellette az ágyban mint a férje. nem szereted a férjed ez van,lásd be. nem csak anya vagy hanem nő és feleség is.
2012. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!