Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tanácsot kérnék.19honapos...

Kicsicsibi kérdése:

Tanácsot kérnék.19honapos lányom wc-re akar ülni, pelust leveszi, ha ráteszem órákig nem pisil bele. Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
kislányom pont ma 19hónapos,pici korától jön velem wcre,jól megfigyelte az ott történteket.pár napja ö is kéri,hogy tegyem rá, elsöre bele is pisilt, volt taps,puszi.erre fellelkesedve megvettem tegnap a szükittöt, h ne pottyanjon bele,mert persze anya ne fogjon,de egyedül belebillenik.nagyon lelkes volt tegnap,pelust letépi magárol jópár napja,igy nem eröltetem,de a továbbiakban nemtudom mit is kéne tennem.órákig nem pisil,csak szorakozásbol jár a wcre,ha visszateszem a pelust 5ora eltelik és üres,majd leveszem,megáll a szoba közepén és eláraszt mindent...valamiféle tapasztalatokat szeretnék, vagy tanácsot,mert tudom,hogy ez komoly dolog,és nagyon el is ronthatom,ha rosszul kezelem.köszönöm
2012. júl. 4. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még túl pici. Még kíváncsiságból ül rá a wc-re, és mivel te nagyon megdicsérted, azt hiszi hogy ha állandóan csak ráül, akkor megint meg fogod. Szerintem még nem érti, hogy azért dicsérted meg, mert belepisilt.

Ha továbbra is nagyon rá akar ülni, akkor ültesd rá, ne vedd el a kedvét tőle. De látványos eredményre csak akkor számíts, ha magától szól ha jön a pisi/kaki, így kezdődik minden.

2012. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,és ezt én is korainak tartom,de mit tegyek a pelussal,mármint, hogy nem türi el a pelust magán,és ha mégis,akkor se pisil bele.a délutáni alvása után ma megint üres a peli.ma csak 1xpisilt kint a medence mellett délelött.ez a mai pisiadagja
2012. júl. 4. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem a nempisilést inkább arra kéne fogni, hogy nagyon meleg van és nem ivott eleget! legalább 1-1,5 liter folyadékot kéne innia, ha ennyit megiszik akkor kizárt, hogy nem pisil ;)


a wc-re ültetés meg nagyon jó, ha ezt szeretné, ücsörögjön csak, adj a kezébe egy könyvet, nézegesse, a szobatisztaság meg lehet ősszel eljön :)

2012. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Lehet hogy most melegíti a pelus is, azért akarja levenni.

Nem baj ha leveszi, hadd vegye, úgysem fázik meg.:-)

2012. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemtudom,valahogy nemtudok döntésre jutni.sokat olvasgattam azota a tapasztalatokat a neten, de igy se könnyebb.ha leveszi a pelust újra és újra, akkor miért eröltessem vissza.eddig mindenben az vált be mikor a magam megérzéseire halgattam, most is erre bizom. meglátjuk mi lesz a vége, hisz okos, értelmes babócám van, akit támogatok elsö önálló döntésében :D
2012. júl. 4. 23:23
 6/6 porcukormókus ***** válasza:
Megkerdezhetem, hogy vegul hogy alakult a dolog? Leszokott a pelusrol?
2013. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!