Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP ME Mi lenne a helyes lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP ME Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt,egy darabig jól kijöttünk, de sajna nem jöttünk össze, mert túlságosan nyomultam, és mindig odamentem hozzá,szerintem bírt engem,csak ez a túlzott nyomulás a részemről tett rosszat a kapcsolatunknak,na már most,mit kéne tennem,h újra jó legyen a kapcsolatunk, mit lehet ilyenkor tenni? Egy ideig hagyjam békén? Vagy van valami ,amivel még meg lehet menteni ezt?
2012. febr. 12. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ismerek egy lányt, jól kijöttünk , egy idö után meg összeköltöztünk, és nem vette nyomulásnak...

Ha az a jó kapcsolat, hogy minél nagyobb távolságot tartasz töle, akkor költözz az Északi sarkra, és ti lesztek a tökéletes pár.

2012. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a barátja akarsz lenni, a dolog roppant egyszerű. Azt csak nem veszi nyomulásnak, ha odamész hozzá és csak úgy beszélgetni kezdesz vele. De, azt is vedd számításba, hogy talán nem az vetett véget a kapcsolatnak, amire gondolsz és lehet, hogy ennél nehezebb lesz helyre hozni. Am, hány évesek vagytok? :)
2012. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valaszolok ***** válasza:
Az is lehet, hogy azért nem jöttetek össze mert nem jössz be neki és kellett egy kifogás.Kalkuláld bele ezt is szerintem.
2012. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!