Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis seb a nyelven, kiütés a...

Kis seb a nyelven, kiütés a lábfejen, talpon és tenyérélen. Ez valami fertőzés, vagy csak a meleg lehet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús, h ez egy vírusfertőzés, mintha egy ismerősöm gyerekének hasonló baja lett volna télen. Láza v hőemelkedése nem volt/nincs?
2012. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tenyér, talp, száj vírus. Vidd orvoshoz, nem gáz csak nagyon kellemetlen szegénynek.
2012. júl. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

guggliban ellenőrizheted a tüneteket,hívják még kéz-láb száj vírusnak is

előző voltam

2012. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia nekünk is volt tavaly,kislányom 2 éves volt akkor.

Neki magas lázzal járt és kevesebb kiütéssel, én is elkaptam, nekem nem volt látam de szinte az egész tenyerem, ujjaim, talpam, lábujjaim összefüggő kiütéses foltok lettek, nagyon fájdalmasak. És a bőr is elvált az alsóbb rétegektől, pont mint a vízhólyag,mikor kiszúrod. napokig fájdalomcsillapítón éltem. Majd az elhalt részek leváltak, több milliméter vastagon, és mindketten elhagytuk több körmünket is, én a kezemen többet, kislányom inkább a lábacskáin.

Az orvos szerint a nevenincs száj-láb vírus volt a hunyó.

Tiszta szívből kívánom, hogy nálatok enyhe lefolyású legyen, és ne kapja el senki se.

(Öcsém is elkapta, neki is levált a bőr, és több körme is bánta)

2012. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Ez egy halalos kimenetelu betegseg esetleg ha lo ondot kenysz a sebekre akkor talan tuleld.tesomnak bevali:O
2012. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!