Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szégyenteljes anya vagyok!...

Szégyenteljes anya vagyok! Egy jó anya sosem viselkedhet így?

Figyelt kérdés

Kisfiam hiperaktív,6 éves(orvosilag diagnosztizált),tegnap volt egy szép napunk a strandon,mikor hazafelé indultunk és pakoltunk a férjemmel az autóba a kisfiam letört egy faágat,majd az éles letört fadarabbal össze-vissza karcolta az autónkat egy perc alatt :-O ,hiába kértem,hogy hagyja abba és dobja el a botot az autó másik részét is megkarcolta :-O .

Majd elvettem a botot és ráütöttem egyet a fenekére.

Beültettem a kocsiba ,ahol csúnyán kiabált ,még a szájára is rácsaptam egy kissebbet.


Ahogy indultunk az autóval még sokáig mondtam a magamét,hogy ő egy nagyon rossz gyerek stb...


Én hirdettem ezen az oldalon mindig és mindenkinek,hogy a hiperaktív gyereket és semmilyen más gyereket sem soha nem verjük meg...nem is szoktam megverni és most teljesen ki vagyok akadva magamra,hogy hogy tehettem ezt.

Amikor hazafelé mentünk és hátranéztem a kocsiban,már nem szólt semmit,csak könnybe lábadt szemekkel,csempülő szájjal nézett maga elé.


Annyira sajnálom amit tettem...másképpen kellett volna!!!


2012. júl. 9. 15:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

A szándékosság a rongálásra nem igaz.

Ahol parkoltunk a strand mellett ott az autókon finom por keletkezett,mert olyan volt az út,hogy felverték az autók az erdei út porát,a kisfiam csak motívumokat akart rajzolni a bottal,nem is gondolta ő,hogy ez maradandó lesz az autón,nem is értette,hogy de miért nem szabad neki a porba rajzolnia...amikor már megértette az meg már késő volt.

2012. júl. 9. 16:57
 22/25 anonim ***** válasza:
Ugyanmár én még 10 évesen is kaptam fakanállal a seggemre meg 12-13 évesen is kaptam pofont ha olyat csináltam. Mégis normális ember lettem... Legalább megtanulta büdös kölök (:D),hogy nem karcoljuk össze az autót,két hét múlva elfelejti nyugi
2012. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nem kellett volna másképp! Szerintem sem. Ha kap a fenekére egyet vagy netán a szájára, attól még nem lesz baja. Viszont lehet, hogy megérti, hogy azt a dolgot tényleg nem kellett volna. Ha egy gyerek veréstől kék-zöld foltos, vagy ennél még durvább, az már nem elfogadható. A nevelésnek része a büntetés is, hogy tanuljon belőle.
2012. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Más az, ha az embernek eldurran az agya néha, és más, aki előre megfontolt szándékkal, higgadtan üti a gyereket. Jó anya vagy, ha nem lennél, nem lenne most lelkifurdalásod. Ja hogy nem vagy tökéletes? Szerintem car lenne egy tökéletes ember mellett felnőni, és közben mindig azt érezni, te mennyire tökéletlen vagy!!
2012. júl. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

figyu.. ne mondd a gyereknek, hogy rossz. azt mondd, hogy rosszat csinalt, de ne a gyereket minositsd, hanem magat a tettet, mert ezzel "beleneveled", hogy o rossz, es az nagyon sokat art


azert irtam le, mert ez szerintem rosszabb volt neki, mint a pofon, meg a popsira csapas.

2012. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!